Tammy Hembrow

Tammy Hembrow

   

Tammy Hembrow Kimdir? Tammy Hembrow Boyu Kaç? Tammy Hembrow Kaç Kilogram? Tammy Hembrow nereli? Tammy Hembrow Kaç yaşında? Tammy Hembrow Vücut ölçüleri. Tammy Hembrow’in hayatı. Tammy Hembrow hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Tammy Hembrow Boyu Kaç?

Tammy Hembrow boyu 165 santimetredir.

Tammy Hembrow Kaç Kilo?

Tammy Hembrow 57kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Resul Altunkaynak

Tammy Hembrow Nereli?

Tammy Hembrow: Avustralyalıdır.

Tammy Hembrow Doğum Tarihi?

Tammy Hembrow 22 Nisan 1994 tarihinde doğmuştur.

Tammy Hembrow Kaç Yaşında?

Tammy Hembrow 29 yaşındadır.

Tammy Hembrow Biyografisi ve Hayatı?

Yarı Avustralyalı, yarı Trinidad’lı Tammy Hembrow, dokuz kişilik bir ailede doğdu. Küçükken spor ve dans gibi ders dışı etkinliklere katılan, aktif bir çocuktu.

Ancak, ergenlik döneminin sonlarına doğru, Tammy aşırı içki içmek ve sigara içmek gibi kötü alışkanlıklara teslim olmaya başladı. Bu faaliyetler tamamen spor ve dansın yerini aldı. Sonuç olarak, Tammy kendini sağlıksız ve kötü hissetmeye başladı.

Neyse ki aşırı sigar ve alkol içtiği bu dönem uzun sürmedi. Kısa süre sonra zindeliği ve faydalarını keşfetti. İyi beslenerek ve spor salonunda sıkı çalışarak her geçen gün daha iyi hissetmeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Berkay Türkkan

Tammy, vücudunun dönüşümünü sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başladı. Kısa sürede sağlam bir hayran kitlesi oluşturdu. Tammy 2014 yılında oldukça ünlenmişti.

Popülerlikteki bu ani artış, Tammy’nin hamileliğini sosyal medyada paylaşmasının bir sonucuydu. Birçok genç kadın onun hamilelik sırasında ve sonrasında sürdürdüğü inanılmaz fiziğinden ilham aldı.

Tammy, sosyal medyayı iş platformu olarak kullanmaya karar verdi. Hayranlarının günlük aktivitelerine daha yakından bakmalarını sağlayarak gün içinden videolar yüklemeye başladı. Tammy, her yerden insanlara ilham vermeye devam ediyor. Doğru beslenme ve eğitim programı ile kadınların hamilelikten sonra harika bir formda kalmasının mümkün olduğunu söyleyen mesajını paylaşıyor.

Tammy Hembrow Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir