Tom Aspinall (1)

Tom Aspinall

   

Tom Aspinall Kimdir? Tom Aspinall Boyu Kaç? Tom Aspinall Kaç Kilogram? Tom Aspinall nereli? Tom Aspinall Vücut Ölçüleri Nedir? Tom Aspinall Kaç yaşında? Tom Aspinall Youtube? Tom Aspinall Instagram? Tom Aspinall TikTok? Tom Aspinall ’in hayatı. Tom Aspinall hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Tom Aspinall Doğum Tarihi?

Tom Aspinall 11 Nisan 1993 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Bella Poarch

Tom Aspinall Kaç Kilo?

Tom Aspinall 117 kilogram ağırlığındadır.

Tom Aspinall Boyu Kaç?

Tom Aspinall boyu 195 santimetredir.

Tom Aspinall Kaç Yaşında?

Tom Aspinall 30 yaşındadır.

Tom Aspinall Nerelidir?

Tom Aspinall İngilterelidir.

Tom Aspinall Skoru Nedir?

Tom Aspinall Skoru 13 Galibiyet 3 Mağlubiyet.

Tom Aspinall Sıkleti Nedir?

Tom Aspinall Ağır Sıklettir.

Tom Aspinall Instagram?

Tom Aspinall Instagram.

Tom Aspinall Biyografisi Ve Hayatı

Tom Aspinall, İngiliz profesyonel karma dövüş sanatçısıdır. Şu anda Ultimate Fighting Championship’te (UFC) ağır sıklet bölümünde yarışmaktadır. 25 Temmuz 2023 itibarıyla UFC ağır sıklet sıralamasında 4. sırada yer almaktadır.

Aspinall, 11 Nisan 1993’te Salford, İngiltere’de doğdu. 10 yaşındayken jiu-jitsu’ya başladı ve 16 yaşındayken profesyonel MMA kariyerine başladı. 2014’ten 2019’a kadar Cage Warriors’da yarıştı ve 10 maçta 9 galibiyet elde etti. Bu galibiyetlerden 10’u ilk turda nakavtla geldi.

İlgini Çekebilir!  Mertcan Bahar

Aspinall, 2019’da UFC ile sözleşme imzaladı. UFC’deki ilk maçına 2019’da Andrei Arlovski’ye karşı çıktı ve ilk turda nakavtla kazandı. Bu galibiyetten sonra, Aspinall, Alexander Volkov, Curtis Blaydes ve Marcin Tybura gibi üst düzey ağır sıklet rakiplerini de mağlup etti.

Aspinall, güçlü bir vuruş tekniği ve etkili bir jiu-jitsu tekniğine sahip bir dövüşçüdür. İlk turda nakavtla kazandığı maçlarla tanınır. Aspinall, UFC’nin gelecekteki ağır sıklet şampiyonlarından biri olarak görülüyor.

3 Galibiyet ve 3 Mağlubiyet İle Parlayan Bir MMA Kariyeri

SporcuGalibiyetlerMağlubiyetler
Tom Aspinall133
Paylaş