Corinna Kopf

Corinna Kopf

   

Corinna Kopf Kimdir? Corinna Kopf Boyu Kaç? Corinna Kopf Instagram? Corinna Kopf Kaç Kilogram? Corinna Kopf nereli? Corinna Kopf Kaç yaşında? Corinna Kopf Vücut ölçüleri. Corinna Kopf’in hayatı. Corinna Kopf hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Corinna Kopf Doğum Tarihi?

Corinna Kopf 1 Aralık 1995 tarihinde doğmuştur.

Corinna Kopf Kaç Kilo?

Corinna Kopf 55 kilogram ağırlığındadır.

Corinna Kopf Boyu Kaç?

Corinna Kopf boyu 165 santimetredir.

Corinna Kopf Kaç Yaşında?

Corinna Kopf 28 yaşındadır.

Corinna Kopf Nerelidir?

Corinna Kopf Amerikalıdır.

Corinna Kopf Vücut Ölçüleri Nedir?

Corinna Kopf Vücut Ölçüleri 36-28-36 inç.

Corinna Kopf Instagram?

Corinna Kopf Instagram.

Corinna Kopf Biyografisi Ve Hayatı

Corinna Kopf, Amerikalı bir sosyal medya fenomeni, model ve girişimcidir. YouTube ve Instagram’daki popüler videoları ve marka elçisi olarak yaptığı çalışmalarla tanınır.

Kopf, 1995 yılında Teksas, Dallas’ta doğdu. Sosyal medya kariyerine 2013 yılında Vine’da videolar yayınlamaya başladığında başladı. Kısa sürede takipçi kazandı ve videoları sıklıkla “Popüler” sayfasında yer aldı. 2016 yılında, sosyal medyada tam zamanlı kariyer yapmak için Los Angeles’a taşındı.

İlgini Çekebilir!  Dennis James

Kopf’un YouTube kanalı 1 milyondan fazla aboneye ve Instagram hesabı 6 milyondan fazla takipçiye sahiptir. Videoları genellikle zorluklar, şakalar ve vloglardan oluşur. David Dobrik ve Liza Koshy gibi diğer popüler sosyal medya fenomenleriyle de işbirliği yaptı.

Sosyal medya çalışmaları dışında Kopf, model ve girişimcidir. Fashion Nova ve PrettyLittleThing gibi markalarla çalıştı. Ayrıca giyim, aksesuar ve makyaj içeren kendi ürünleri yelpazesine sahiptir.

Kopf, dünyanın en popüler sosyal medya fenomenlerinden biridir. İlişkilendirilebilir içeriği ve izleyicileriyle bağlantı kurma yeteneği ile tanınır. Ayrıca başarılı bir iş kadını ve gelecek yıllarda kariyerini büyütmeye devam edeceğinden emin.

Paylaş