Taneth Gimenez

Taneth Gimenez

   

Taneth Gimenez Kimdir? Taneth Gimenez Boyu Kaç? Taneth Gimenez Kaç Kilogram? Taneth Gimenez nereli? Taneth Gimenez Kaç yaşında? Taneth Gimenez Vücut ölçüleri. Taneth Gimenez’in hayatı. Taneth Gimenez hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Taneth Gimenez Doğum Tarihi?

Taneth Gimenez 8 Mayıs 1992 tarihinde doğmuştur.

Taneth Gimenez Kaç Kilo?

Taneth Gimenez 58 kilogram ağırlığındadır.

Taneth Gimenez Boyu Kaç?

Taneth Gimenez boyu 165 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Bakhar Nabieva

Taneth Gimenez Kaç Yaşında?

Taneth Gimenez 31 yaşındadır.

Taneth Gimenez Nerelidir?

Taneth Gimenez Venezuelalıdır.

Taneth Gimenez Vücut Ölçüleri Nedir?

Taneth Gimenez Vücut Ölçüleri 34-23-34 inç.

Taneth Gimenez Instagram?

Taneth Gimenez Instagram.

Taneth Gimenez Biyografisi Ve Hayatı

Taneth Gimenez, Venezuela doğumlu bir fitness model ve sosyal medya fenomenidir. 2010 yılında başladığı fitness kariyerinde kısa sürede büyük bir başarı elde etti ve şimdi Instagram’da 1,4 milyondan fazla takipçisi var. Gimenez, egzersiz rutinleri, beslenme planları ve yaşam tarzı hakkında paylaşımlarda bulunduğu bloguyla da tanınıyor.

Gimenez, 8 Mayıs 1992’de Venezuela’nın Barquisimeto kentinde doğdu. Çocukluğundan beri sporla ilgileniyordu ve 18 yaşında fitness modelliği yapmaya başladı. 2010 yılında ilk fitness yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Bu başarının ardından Gimenez, fitness modelliği kariyerine devam etti ve kısa sürede dünya çapında tanınan bir isim oldu.

İlgini Çekebilir!  Abdu Rozik

Gimenez, şimdi Instagram’da 3,3 milyondan fazla takipçisi olan bir sosyal medya fenomenidir. Egzersiz rutinleri, beslenme planları ve yaşam tarzı hakkında paylaşımlarda bulunduğu bloguyla da tanınıyor. Gimenez, aynı zamanda bir iş kadını ve kendi fitness markasına sahip.

Gimenez, fitness modelliği ve sosyal medya kariyeri dışında bir de oyuncudur. 2015 yılında “The Game” adlı televizyon dizisinde rol aldı. Gimenez, aynı zamanda bir şarkıcı ve kendi müzik videosunu yayınladı.

Gimenez, şimdi dünya çapında tanınan bir fitness model, sosyal medya fenomeni, iş kadını ve oyuncudur. Gimenez, kadınların özgüvenlerini ve güçlerini artırmak için çalışıyor. Gimenez, aynı zamanda bir ilham kaynağı ve milyonlarca insanın hayatında fark yaratıyor.

Paylaş