Sergi Constance

Sergi Constance

   

Sergi Constance Kimdir? Sergi Constance Boyu Kaç? Sergi Constance Kaç Kilogram? Sergi Constance nereli? Sergi Constance Kaç yaşında? Sergi Constance Vücut ölçüleri. Sergi Constance’in hayatı. Sergi Constance hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sergi Constance Boyu Kaç?

Sergi Constance boyu 185 santimetredir.

Sergi Constance Kaç Kilo?

Sergi Constance 102kg ağırlığındadır.

Sergi Constance Nereli?

Sergi Constance İspanyalıdır.

Sergi Constance Doğum Tarihi?

Sergi Constance 25 Ekim 1988 tarihinde doğmuştur.

Sergi Constance Kaç Yaşında?

Sergi Constance 35 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Ariana Marie

Sergi Constance Biyografisi ve Hayatı

Sergi’nin yolculuğu ilk olarak çoğumuz gibi genel boyutu ve gücü geliştirmek isteyerek spor salonuna yazılması ile başladı. O andan itibaren vücudunun nasıl değiştiğini ve bunun kendisi hakkında nasıl hissettirdiğini anladı. Sergi, Valencia İspanya’da doğdu. Sporun hevesli bir aşığı olarak okulda en sevdiği konu beden eğitimiydi. Sportif yeteneklerine güvenerek eğitimine devam etmeye karar verdi ve Valencia’da üniversiteye gitti. Spor Bilimi ve Beden Eğitimi için oldukça tanınmaktadır.

Zamanını çok çalışarak geçiren Sergi, estetik fiziğini oluştururken sarf ettiği yoğun çalışmalardan dolayı model olarak çalışma şansı da buldu. Bununla birlikte, modellik yaptıktan sonra Sergi dikkatini Vücut Geliştirme Şovlarında yarışmaya çevirdi. Spor Bilimi ve Fiziksel Aktivitelerde Lisans Derecesi aldıktan sonra, daha sonra WBFF PRO Muscle Modeli olarak başarılı bir kariyer yaratmaya devam etti. Kısa sürede artan popülaritesi ile Sergi, sosyal medyada büyüyen bir hayran kitlesine sahip ve spor markalarının Global Elçisi olarak çalışmaya devam ediyor.

İlgini Çekebilir!  Allison Stokke

Ayrıca kendi şirketini tanıtmak için çok çalışıyor. Constance’ın yavaşladığına dair bir işaret yok. Sergi şu anda bir fitness modeli, eğitmen ve girişimci olarak çalıştığı Miami Florida’da yaşıyor. Sergi Constance instagram’da sergiconstance kullanıcı adıyla 5.7 milyon takipçiye sahiptir.

“Her zaman çok fazla spor yaptım ve daha iyi fiziksel kondisyona sahip olmak için spor salonunda antrenman yapmaya başladım. Kanımda vücut geliştirme vardı ve yavaş yavaş şimdi en sevdiğim spor olan sporcu olmaya odaklandım. Mümkün olan en iyi vücudu elde etmeye çalışmak için adım adım öğrenmek ve geliştirmek. “

Sergi Constance Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

Mr. Olympia Weekend’de Şampiyon “Muscle and Fitness Cover model Search”

İlgini Çekebilir!  Tony Sentmanat

1 – Erkekler Fizik NPC Tampa Wings of Strength Şampiyonası. Fl., EEUU ve Genel Şampiyon Erkek Fiziği.

2. – Erkekler Fizik NPC Güney Eyaletleri Şampiyonası, Fl., EEUU

1 – Erkekler Fizik IFBB La nucia xperience şampiyonası, İspanya

1 – Erkekler Fizik IFBB Norveç kupa şampiyonası, İspanya

1 – Erkekler Fizik IFBB Bigastro kupa şampiyonası, İspanya

1 – Erkekler Fizik IFBB Callosa de Segura şampiyonası, İspanya

1 – Copa de España / İspanya – Wabba 2011

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir