Ryan Garcia

Ryan Garcia

   

Ryan Garcia Kimdir? Ryan Garcia Boyu Kaç? Ryan Garcia Kaç Kilogram? Ryan Garcia nereli? Ryan Garcia Kaç yaşında? Ryan Garcia Vücut ölçüleri. Ryan Garcia’in hayatı. Ryan Garcia hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ryan Garcia Boyu Kaç?

Ryan Garcia boyu 178 santimetredir.

Ryan Garcia Sıkleti Ne?

Ryan Garcia Süper tüy sıklet, Hafif sıklet’dir.

Ryan Garcia Nereli?

Ryan Garcia Amerikalıdır.

Ryan Garcia Doğum Tarihi Ne Zaman?

Ryan Garcia 8 Ağustos 1998 tarihinde doğmuştur.

Ryan Garcia Kaç Yaşında?

Ryan Garcia 25 yaşındadır.

Ryan Garcia Takma Adları ve Lakapları Ne?

Ryan Garcia takma adları KingRy, The Flash, King Ryan’dır.

Ryan Garcia Skoru Kaç?

Ryan Garcia skoru 24 maç 23 galibiyet 1 yenilgidir.

Ryan Garcia Biyografisi ve Hayatı

Ryan Garcia 7 yaşında boks yapmaya başladı. 15 kez amatör milli şampiyonu oldu. Ryan Garcia 9 Haziran 2016’da profesyonel hayatına giriş yaptı. İlk profesyonel maçında Tijuana’da Edgar Meza’ya karşı mücadele etti ve maçı teknik nakavt ile kazandı. Ryan Garcia kısa bir süre sonra Kasım 2016’da Golden Boy Promotions ile anlaştı. Oscar De La Hoya , Garcia’nın 17 Aralık 2016’da The Forum’daki Smith-Hopkins hafif-ağır ana etkinliğinde çıkış yapacağını duyurdu. Garcia ikinci turda dövüşü nakavtla kazandı. Eylül 2019’da Garcia, sözleşmesini Golden Boy ile beş yıllık yeni bir anlaşma için uzattı.

İlgini Çekebilir!  Fraser Wilson

Ryan Garcia’nın Demi, Sasha ve Kayla adında üç kız kardeşi ve aynı zamanda Sean Garcia adında profesyonel boksör olan bir erkek kardeşi vardır. Ailesi, amatör kariyerinde ona oldukça yardımcı oldu. Babası eğitmenlerinden biri olarak ve annesi ticari projelerde Kişisel İdari Asistanı olarak Ryan Garcia’a profesyonel kariyerinde yardımcı olmaya devam ediyorlar. Mart 2019’da Ryan Garcia’nın kızı doğdu.

Ryan Garcia, doğuştan ve milliyete göre Amerikalı olmasına rağmen, Meksika mirasını sık sık kişiliğine dahil ediyor. Sık sık hem ABD hem de Meksika bayraklarını taşır ve sık sık kırmızı, beyaz ve mavi renkler giyer.  İspanyolca bilmemesine rağmen şu anda Canelo Álvarez’i eğiten Eddy Reynoso tarafından eğitilmektedir . Bununla birlikte, babası Henry Garcia, eğitim ekibinde ikinci asistan olarak kaldığı için çeviri yapıyor.

İlgini Çekebilir!  Eva Green

Ryan Garcia Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir