Natalie Dormer

Natalie Dormer

   

Natalie Dormer Kimdir? Natalie Dormer Boyu Kaç? Natalie Dormer Kaç Kilogram? Natalie Dormer nereli? Natalie Dormer Vücut Ölçüleri Nedir? Natalie Dormer Kaç yaşında? Natalie Dormer Youtube? Natalie Dormer Instagram? Natalie Dormer TikTok? Natalie Dormer ’in hayatı. Natalie Dormer hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Natalie Dormer Doğum Tarihi?

Natalie Dormer 11 Şubat 1982 tarihinde doğmuştur.

Natalie Dormer Kaç Kilo?

Natalie Dormer 56 kilogram ağırlığındadır.

Natalie Dormer Boyu Kaç?

Natalie Dormer boyu 168 santimetredir.

Natalie Dormer Kaç Yaşında?

Natalie Dormer 41 yaşındadır.

Natalie Dormer Nerelidir?

Natalie Dormer Amerikalıdır.

Natalie Dormer Vücut Ölçüleri Nedir?

Natalie Dormer Vücut Ölçüsü 34-25-35 inç.

Natalie Dormer Instagram?

Natalie Dormer Instagram.

Natalie Dormer Biyografisi Ve Hayatı

Natalie Dormer, İngiliz aktris. En çok HBO dizisi Game of Thrones’ta Margaery Tyrell ve Showtime dizisi The Tudors’ta Anne Boleyn rolleriyle tanınır.

Dormer, 11 Şubat 1982’de Reading, Berkshire, İngiltere’de doğdu. Ebeveynleri, bir hemşire ve bir mühendistir. İki kardeşi vardır. Dormer, Reading Blue Coat School’da okudu ve ardından Webber Douglas Dramatik Sanatlar Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

İlgini Çekebilir!  Brandon Royval

Dormer, 2005 yılında The Tudors dizisinde Anne Boleyn rolüyle televizyondaki ilk çıkışını yaptı. Dizi, İngiltere Kralı VIII. Henry’nin hayatını ve aşklarını anlatıyordu. Dormer, Anne Boleyn rolüyle büyük beğeni topladı ve Altın Küre Ödülü’ne aday gösterildi.

Dormer, 2011 yılında Game of Thrones dizisinde Margaery Tyrell rolüyle kadroya katıldı. Dizi, George R.R. Martin’in aynı adlı roman serisinden uyarlanmıştır. Game of Thrones, dünya çapında büyük bir başarı elde etti ve Dormer de diziyle birlikte ün kazandı.

Dormer, Game of Thrones’un yanı sıra birçok filmde de rol aldı. Bunlar arasında Casanova (2005), The Whistleblower (2010), The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) ve The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) yer alıyor.

İlgini Çekebilir!  Zach King

Dormer, aynı zamanda bir model ve sunucu olarak da çalışmaktadır. 2013 yılında Victoria’s Secret Fashion Show’da yer aldı ve 2014 yılında The Graham Norton Show’u sundu.

Dormer, yetenekli ve başarılı bir aktristir. Oyunculuk kariyerinde çok başarılı olmuştur ve birçok ödüle layık görülmüştür. Dormer, aynı zamanda güzel ve çekici bir kadındır ve dünya çapında birçok hayrana sahiptir.

Paylaş