Samara Weaving

Samara Weaving

   

Samara Weaving Kimdir? Samara Weaving Boyu Kaç? Samara Weaving Kaç Kilogram? Samara Weaving nereli? Samara Weaving Vücut Ölçüleri Nedir? Samara Weaving Kaç yaşında? Samara Weaving Youtube? Samara Weaving Instagram? Samara Weaving TikTok? Samara Weaving ’in hayatı. Samara Weaving hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Samara Weaving Doğum Tarihi?

Samara Weaving 23 Şubat 1992 tarihinde doğmuştur.

Samara Weaving Kaç Kilo?

Samara Weaving 52 kilogram ağırlığındadır.

Samara Weaving Boyu Kaç?

Samara Weaving boyu 165 santimetredir.

Samara Weaving Kaç Yaşında?

Samara Weaving 31 yaşındadır.

Samara Weaving Nerelidir?

Samara Weaving Avustralyalıdır.

Samara Weaving Vücut Ölçüleri Nedir?

Samara Weaving Vücut Ölçüsü 31-22-31 inç.

Samara Weaving Instagram?

Samara Weaving Instagram.

Samara Weaving Biyografisi Ve Hayatı

Samara Weaving, 23 Şubat 1992’de Avustralya’nın Adelaide şehrinde doğdu. Avustralyalı bir aktris ve modeldir. En çok The Babysitter (2017), Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017), Ready or Not (2019) ve Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) filmlerinde rol almasıyla tanınır.

İlgini Çekebilir!  Nick Bare

Weaving, oyuncu Simon Weaving’in yeğenidir. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Avustralyalı televizyon dizisi Out of the Blue’da yaşadı. Daha sonra birçok televizyon dizisinde ve filmde rol aldı.

Weaving’in kariyerinde en büyük çıkışı 2017 yılında The Babysitter filmiyle oldu. Film, Weaving’in korku ve komedi türünde başarılı bir oyuncu olduğunu gösterdi. Weaving, filmdeki performansıyla birçok ödüle aday gösterildi.

Weaving, 2019 yılında Ready or Not filmiyle kariyerinde bir başka önemli başarı elde etti. Film, Weaving’in komedi ve gerilim türünde başarılı bir oyuncu olduğunu gösterdi. Weaving, filmdeki performansıyla birçok ödül kazandı.

Weaving, 2021 yılında Snake Eyes: G.I. Joe Origins filmiyle kariyerinde ilk büyük Hollywood filminde rol aldı. Film, Weaving’in aksiyon türünde başarılı bir oyuncu olduğunu gösterdi. Weaving, filmdeki performansıyla birçok ödüle aday gösterildi.

İlgini Çekebilir!  Zoe Gara

Weaving, kariyerinde birçok ödüle aday gösterildi ve bazılarını kazandı. En önemli ödüllerinden bazıları:

  • AACTA En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (2018)
  • Fangoria Chainsaw Ödülü (2018)
  • Critics’ Choice Super Ödülü (2019)
  • MTV Movie Ödülü (2019)

Weaving, kariyerinde yükselen bir yıldızdır. Gelecekte birçok başarılı filmde rol alacağı öngörülmektedir.

Paylaş