Maria Paulette

Maria Paulette

   

Maria Paulette Kimdir? Maria Paulette Boyu Kaç? Maria Paulette Kaç Kilogram? Maria Paulette nereli? Maria Paulette Kaç yaşında? Maria Paulette Vücut ölçüleri. Maria Paulette’in hayatı. Maria Paulette hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Maria Paulette Boyu Kaç?

Maria Paulette boyu 158 santimetredir.

Maria Paulette Kaç Kilo?

Maria Paulette 55kg ağırlığındadır.

Maria Paulette Nereli?

Maria Paulette İspanyalıdır.

Maria Paulette Doğum Tarihi?

Maria Paulette 12 Ekim 1979 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Katheryn Winnick

Maria Paulette Instagram’da Tanındığı Ad?

Maria Paulette instagram’da tanındığı ad lapaulettefitness’dır.

Maria Paulette Biyografisi ve Hayatı

Maria Paulette çocukluğundan beri spor ve akademide her zaman başarılı olmuştur. Maria’nın denediği tüm spor ve aktiviteler arasında dans onun favorisiydi. Birkaç yıl dans pratiği yaptıktan sonra bunu mesleğine dönüştürmeye karar verdi. “Farklı dans disiplinlerinde gerekli diplomaları aldım ve kendimi buna adadım”. – Maria Paulette

Başlangıçta dansçı olarak çok zaman geçirmesine rağmen, Maria üniversiteye kaydolduktan sonra işler değişti. Ellerinde daha fazla sorumluluk varken, dans pratiği yapmak için gittikçe daha az zamanı vardı. Zamanla bu, aktiviteye olan tutkusunu kaybetmesine neden oldu.

Maria zamanla zamanının çoğunu buna ayırmadan aktif kalmanın başka yollarını aramaya başladı. Bu, fitness’a rastladığı zamandı. Bir spor salonuna katıldıktan sonra fitness dünyasında daha derinlere inmeye teşvik etti. Maria, fiziksel görünümü, gücü ve genel performansıyla ilgili sonuçları gördükten sonra, spor salonunda antrenmana bağımlı oldu. Ve birkaç yıl içinde yarışmacı olmaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Sophia Diamond

2014 yılında Pro Card’ını kazanarak IFBB Bikini Pro sporcusu oldu. Yıllar geçtikçe büyümeye devam etti ve şimdi birinci sınıf fitness şovlarında yarışıyor. Maria, müthiş hırsları ve başarıya olan açlığıyla fitness ve bikini yarışmaları endüstrisinde ses getirmeye devam ediyor. Maria Paulette lapaulettefitness kullanıcı adıyla instagram’da 332bin takipçiye sahiptir.

Maria Paulette Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2014

Spanish Absolute Champion, Under 160cm fitness bikini category, Pro Card kazandı

2017

Miami Muscle Beach Pro, IFBB Bikini, 13.

Fort Lauderdale Cup, Bikini Class, 12.

Puerto Rico Pro, IFBB Bikini, 11.

Wings of Strength Chicago Pro, IFBB Bikini, 6.

2018

San Marino Pro, IFBB Bikini, 7.

İlgini Çekebilir!  Lacy Lennon

Veronica Gallego, IFBB Bikini, 16.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir