Madelaine Petsch

Madelaine Petsch

   

Madelaine Petsch Kimdir? Madelaine Petsch Boyu Kaç? Madelaine Petsch Kaç Kilogram? Madelaine Petsch nereli? Madelaine Petsch Vücut Ölçüleri Nedir? Madelaine Petsch Kaç yaşında? Madelaine Petsch Youtube? Madelaine Petsch Instagram? Madelaine Petsch TikTok? Madelaine Petsch ’in hayatı. Madelaine Petsch hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Madelaine Petsch Doğum Tarihi?

Madelaine Petsch 18 Ağustos 1994 tarihinde doğmuştur.

Madelaine Petsch Kaç Kilo?

Madelaine Petsch 54 kilogram ağırlığındadır.

Madelaine Petsch Boyu Kaç?

Madelaine Petsch boyu 167 santimetredir.

Madelaine Petsch Kaç Yaşında?

Madelaine Petsch 29 yaşındadır.

Madelaine Petsch Nerelidir?

Madelaine Petsch Amerikalıdır.

Madelaine Petsch Vücut Ölçüleri Nedir?

Madelaine Petsch Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Madelaine Petsch Instagram?

Madelaine Petsch Instagram.

Madelaine Petsch Biyografisi Ve Hayatı

Madelaine Petsch, Amerikalı oyuncu ve YouTuber. En iyi Riverdale dizisindeki Cheryl Blossom rolü ile tanınır.

Petsch, 18 Ağustos 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Washington eyaletinin Port Orchard şehrinde doğdu. Güney Afrikalı bir baba ve Amerikalı bir annenin kızıdır. Üç yaşındayken dans dersleri almaya başladı ve iki yıl sonra tiyatro derslerine başladı.

İlgini Çekebilir!  Eylül Adıgüzel

Petsch, 2014 yılında Coca-Cola’nın ulusal reklamında oynadı. 2016 yılında ise Riverdale dizisinde Cheryl Blossom rolünü oynamaya başladı. Riverdale dizisi, Archie Comics’in aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Dizi, Riverdale adlı küçük bir kasabada yaşayan bir grup gencin hayatını anlatmaktadır. Petsch, Riverdale dizisindeki rolüyle büyük bir başarı elde etti. Dizi, dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaştı ve Petch, dünyanın en popüler genç aktrislerinden biri oldu.

Petsch, Riverdale dizisinin dışında da birçok film ve dizide rol aldı. 2017 yılında The Curse of Sleeping Beauty filminde Eliza rolünü oynadı. 2018 yılında ise F the Prom filminde Marissa rolünü oynadı.

Petsch, sosyal medyada da çok aktiftir. Instagram’da 26 milyondan fazla takipçisi vardır. YouTube kanalında ise 1,67 milyondan fazla abonesi vardır.

İlgini Çekebilir!  Emily Elizabeth

Petsch, vegandır ve hayvan hakları savunucusudur. PETA için bir farkındalık kampanyasına katıldı.

Petsch, genç ve yetenekli bir oyuncudur. Riverdale dizisi ile büyük bir başarı elde etti ve dünyanın en popüler genç aktrislerinden biri oldu. Petsch, gelecekte de başarılı bir kariyere sahip olacak gibi görünüyor.

Paylaş