Tarih:Eylül 24, 2023
Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld

   

Hailee Steinfeld Kimdir? Hailee Steinfeld Boyu Kaç? Hailee Steinfeld Kaç Kilogram? Hailee Steinfeld nereli? Hailee Steinfeld Vücut Ölçüleri Nedir? Hailee Steinfeld Kaç yaşında? Hailee Steinfeld Youtube? Hailee Steinfeld Instagram? Hailee Steinfeld TikTok? Hailee Steinfeld ’in hayatı. Hailee Steinfeld hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Hailee Steinfeld Doğum Tarihi?

Hailee Steinfeld 11 Aralık 1996 tarihinde doğmuştur.

Hailee Steinfeld Kaç Kilo?

Hailee Steinfeld 59 kilogram ağırlığındadır.

Hailee Steinfeld Boyu Kaç?

Hailee Steinfeld boyu 173 santimetredir.

Hailee Steinfeld Kaç Yaşında?

Hailee Steinfeld 26 yaşındadır.

Hailee Steinfeld Nerelidir?

Hailee Steinfeld Amerikalıdır.

Hailee Steinfeld Vücut Ölçüleri Nedir?

Hailee Steinfeld Vücut Ölçüsü 34-25-35 inç.

Hailee Steinfeld Instagram?

Hailee Steinfeld Instagram.

Hailee Steinfeld Biyografisi Ve Hayatı

Hailee Steinfeld, 11 Aralık 1996’da Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Amerikalı aktris, şarkıcı ve söz yazarıdır. İlk olarak 2010 yılında True Grit filminde Mattie Ross rolüyle dikkatleri üzerine çekti ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Altın Küre, BAFTA ve Akademi Ödülleri’ne aday oldu.

İlgini Çekebilir!  Tristyn Lee

Steinfeld, daha sonra Ender’s Game (2013), Romeo & Juliet (2013), Pitch Perfect 2 (2015), The Edge of Seventeen (2016), Pitch Perfect 3 (2017), Bumblebee (2018), Dickinson (2019-2021) ve Hawkeye (2021-) gibi filmlerde rol aldı.

Steinfeld, aynı zamanda bir şarkıcı ve söz yazarıdır. 2015 yılında ilk albümü “Hailee Steinfeld”i yayınladı. Albümden çıkan “Love Myself” ve “Starving” şarkıları dünya çapında hit oldu. Steinfeld, ikinci albümü “Sure Thing”i 2017 yılında yayınladı.

Steinfeld, 2016 yılında Time dergisi tarafından “Dünyanın En Etkili 100 İnsanı” listesine seçildi. 2017 yılında Vanity Fair dergisi tarafından “Geleceğin En Büyük Yıldızlarından Biri” olarak gösterildi.

Steinfeld, müzik ve oyunculuk kariyerinin yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer almaktadır. 2015 yılında UNICEF İyi Niyet Elçisi oldu. 2017 yılında TIME’s Up kampanyasına destek verdi.

İlgini Çekebilir!  Jaco de Bruyn

Steinfeld, genç yaşta elde ettiği başarılarla Hollywood’un en çok aranan yıldızlarından biri haline geldi. Oyunculuk, şarkıcılık ve söz yazarlığı kariyerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çeken Steinfeld, gelecek vaat eden bir yıldız olarak gösteriliyor.

Paylaş