Loren Gray

Loren Gray

   

Loren Gray Kimdir? Loren Gray Boyu Kaç? Loren Gray Kaç Kilogram? Loren Gray nereli? Loren Gray Kaç yaşında? Loren Gray Vücut ölçüleri. Loren Gray’in hayatı. Loren Gray hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Loren Gray Doğum Tarihi?

Loren Gray 19 Nisan 2002 tarihinde doğmuştur.

Loren Gray Kaç Kilo?

Loren Gray 58 kilogram ağırlığındadır.

Loren Gray Boyu Kaç?

Loren Gray boyu 174 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Isabela Merced

Loren Gray Kaç Yaşında?

Loren Gray 21 yaşındadır.

Loren Gray Nerelidir?

Loren Gray Amerikalıdır.

Loren Gray Vücut Ölçüleri Nedir?

Loren Gray Vücut Ölçüleri 34-25-35 inç.

Loren Gray Instagram?

Loren Gray Instagram.

Loren Gray TikTok?

Loren Gray TikTok.

Loren Gray Biyografisi Ve Hayatı

Loren Gray, 19 Nisan 2002’de Pennsylvania’da doğmuş Amerikalı bir şarkıcı ve sosyal medya fenomenidir. Gray, 2015 yılında müzik videoları ve dudak senkronizasyonu videoları yayınlamaya başladığı Musical.ly’de (şimdi TikTok olarak bilinir) popülerlik kazandı. 2018’de Gray, Virgin Records ile bir albüm anlaşması imzaladı ve ilk single’ı “My Story”yi yayınladı. Şarkı Billboard Hot 100 listesinde 82 numaraya ulaştı. Gray’in ikinci single’ı “Wish U Were Here” 2019’da yayınlandı ve Billboard Hot 100 listesinde 96 numaraya ulaştı.

İlgini Çekebilir!  Rich Piana

Gray, YouTube’da da oldukça popülerdir ve kanalında 3,4 milyondan fazla abonesi vardır. Kanalında müzik videoları, makyaj videoları, vloglar ve diğer içerikler yayınlamaktadır. Gray, Instagram’da da oldukça popülerdir ve 24,4 milyondan fazla takipçisi vardır. Instagram’da fotoğraflar ve videolar paylaşmaktadır.

Gray, 2018’de People’s Choice Awards’da Yılın Sosyal Medya Yıldızı Ödülü’nü kazandı. Ayrıca 2018’de iHeartRadio Müzik Ödülleri’nde Yılın Müzik Video Yıldızı Ödülü’ne aday gösterildi.

Gray, müzik kariyerine devam etmekte ve sosyal medya platformlarında aktif olarak içerik üretmektedir.

Paylaş