Addison Rae

Addison Rae

   

Addison Rae Kimdir? Addison Rae Boyu Kaç? Addison Rae Kaç Kilogram? Addison Rae nereli? Addison Rae Kaç yaşında? Addison Rae Instagram? Addison Rae TikTok? Addison Rae Vücut ölçüleri. Addison Rae’in hayatı. Addison Rae hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Addison Rae Doğum Tarihi?

Addison Rae 6 Ekim 2000 tarihinde doğmuştur.

Addison Rae Kaç Kilo?

Addison Rae 56 kilogram ağırlığındadır.

Addison Rae Boyu Kaç?

Addison Rae boyu 168 santimetredir.

Addison Rae Kaç Yaşında?

Addison Rae 23 yaşındadır.

Addison Rae Nerelidir?

Addison Rae Amerikalıdır.

Addison Rae Vücut Ölçüleri Nedir?

Addison Rae Vücut Ölçüleri 36-25-36 inç.

Addison Rae Instagram?

Addison Rae Instagram.

Addison Rae TikTok?

Addison Rae TikTok.

Addison Rae Biyografisi Ve Hayatı

Addison Rae Easterling, Amerikalı bir sosyal medya yıldızı, TikToker ve aktris. 2019 yılında TikTok’ta popüler oldu ve platformda en çok takip edilen kullanıcılardan biri oldu. 2020 yılında, komedi filmi He’s All That’da oynadı.

İlgini Çekebilir!  Clara Lindblom

Addison Rae, 6 Ekim 2000 yılında Lafayette, Louisiana’da doğdu. Babası Monty Lopez, annesi Sheri Easterling’dir. İki küçük kardeşi vardır.

Addison Rae, 14 yaşındayken TikTok’a katıldı. Başlangıçta dans videoları paylaşıyordu, ancak kısa sürede diğer içerik türleri de üretmeye başladı. Videoları hızla popüler oldu ve 2019 yılında TikTok’ta en çok takip edilen kullanıcılardan biri oldu.

Addison Rae’nin TikTok’taki popülaritesi, onu diğer sosyal medya platformlarında da popüler hale getirdi. Instagram’da 37 milyondan fazla takipçisi, Twitter’da 88 milyondan fazla takipçisi ve YouTube’da 4,3 milyondan fazla abonesi var.

Addison Rae, 2020 yılında komedi filmi He’s All That’da oynadı. Film, 1999 yapımı She’s All That filminin yeniden çevrimidir. Addison Rae, filmde Padgett Sawyer karakterini canlandırdı.

İlgini Çekebilir!  Ersin Adaklı

Addison Rae, aynı zamanda bir moda ve güzellik influencerıdır. Kendi adını taşıyan bir giyim ve kozmetik markası vardır. Ayrıca, çeşitli markalarla iş birliği yaparak reklamlar yapmaktadır.

Addison Rae, genç neslin en popüler sosyal medya yıldızlarından biridir. TikTok’ta, Instagram’da ve YouTube’da milyonlarca takipçisi vardır. Aynı zamanda bir aktris ve moda ve güzellik influencerıdır.

Paylaş