Leighton Meester

Leighton Meester

   

Leighton Meester Kimdir? Leighton Meester Boyu Kaç? Leighton Meester Kaç Kilogram? Leighton Meester nereli? Leighton Meester Vücut Ölçüleri Nedir? Leighton Meester Kaç yaşında? Leighton Meester Youtube? Leighton Meester Instagram? Leighton Meester TikTok? Leighton Meester ’in hayatı. Leighton Meester hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Leighton Meester Doğum Tarihi?

Leighton Meester 9 Nisan 1986 tarihinde doğmuştur.

Leighton Meester Kaç Kilo?

Leighton Meester 53 kilogram ağırlığındadır.

Leighton Meester Boyu Kaç?

Leighton Meester boyu 165 santimetredir.

Leighton Meester Kaç Yaşında?

Leighton Meester 37 yaşındadır.

Leighton Meester Nerelidir?

Leighton Meester Amerikalıdır.

Leighton Meester Vücut Ölçüleri Nedir?

Leighton Meester Vücut Ölçüsü 34-24-34 inç.

Leighton Meester Instagram?

Leighton Meester Instagram.

Leighton Meester Biyografisi Ve Hayatı

Leighton Meester, Amerikalı aktris ve şarkıcı. En çok, The CW’nin genç drama dizisi Gossip Girl’de (2007-2012) Blair Waldorf rolüyle tanınmaktadır.

Meester, 9 Nisan 1986’da Florida, Marco Adasında doğdu. Babası Hollandalı ve annesi İrlandalı kökenlidir. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte New York’a taşındı.

İlgini Çekebilir!  Khaby Lame

Meester, oyunculuk kariyerine 2004 yılında televizyon dizisi Veronica Mars’ta başladı. Ardından, 2005 yılında 24 ve House gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Meester’ın asıl çıkışı, 2007 yılında The CW’nin genç drama dizisi Gossip Girl’de Blair Waldorf rolüyle oldu. Dizi, 2012 yılına kadar 6 sezon boyunca yayınlandı ve Meester, performansıyla büyük beğeni topladı.

Meester, Gossip Girl’ün ardından, Country Strong (2010), The Roommate (2011), Monte Carlo (2011), The Judge (2014) ve Single Parents (2018-2020) gibi film ve dizilerde rol aldı.

Meester, aynı zamanda bir müzisyendir. 2009 yılında ilk EP’si Heartstrings’i yayınladı. Ardından, 2014 yılında ilk albümü Thank You, Next’i yayınladı.

Meester, 2014 yılında oyuncu Adam Brody ile evlendi. Çiftin, 2015 yılında Arlo Day adında bir kızları oldu.

İlgini Çekebilir!  Alla Bruletova

Leighton Meester, başarılı bir oyuncu ve şarkıcıdır. Gossip Girl’deki performansıyla büyük beğeni toplamış ve dünya çapında bir hayran kitlesi edinmiştir.

Paylaş