Yagmurxorg

Yagmurxorg

   

Yagmurxorg Kimdir? Yagmurxorg Boyu Kaç? Yagmurxorg Kaç Kilogram? Yagmurxorg Gerçek Adı Nedir? Yagmurxorg nereli? Yagmurxorg Kaç yaşında? Yagmurxorg Youtube? Yagmurxorg Instagram? Yagmurxorg TikTok? Yagmurxorg’in hayatı. Yagmurxorg hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Yagmurxorg Doğum Tarihi?

Yagmurxorg 2004 tarihinde doğmuştur.

Yagmurxorg Kaç Kilo?

Yagmurxorg 50 kilogram ağırlığındadır.

Yagmurxorg Boyu Kaç?

Yagmurxorg boyu 163 santimetredir.

Yagmurxorg Kaç Yaşında?

Yagmurxorg 19 yaşındadır.

Yagmurxorg Gerçek Adı Nedir?

Yagmurxorg ‘un gerçek ismi Yağmur Orgarun’dur.

İlgini Çekebilir!  Genesis Lopez

Yagmurxorg Nerelidir?

Yagmurxorg Moldovalıdır..

Yagmurxorg Vücut Ölçüleri Nedir?

Yagmurxorg Vücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Yagmurxorg Instagram?

Yagmurxorg Instagram.

Yagmurxorg TikTok?

Yagmurxorg TikTok.

Yagmurxorg Biyografisi Ve Hayatı

Sosyal medya, günümüzde birçok kişiye ün kazandıran bir platform haline gelmiştir. İşte bu platformlardan birinde, eğlenceli videoları ve enerjik kişiliğiyle öne çıkan Yagmurxorg, Instagram ve TikTok üzerinde toplamda 150 binden fazla takipçiye ulaşmış bir sosyal medya fenomenidir. 163 cm boyunda ve 50 kilo olan bu genç fenomenin soyadı ise Orgarun olarak bilinmektedir.

Yagmurxorg’un kökenlerine bakıldığında, Moldova’ya kadar dayanan bir aile geçmişi bulunsa da kendisini gönülden İstanbullu olarak tanıtmaktadır. Şehrine olan bağlılığı ve sevgisi, içeriklerinde ve sosyal medya paylaşımlarında sık sık yansımaktadır.

İlgini Çekebilir!  LVBEL C5 

Sosyal medyadaki başarısıyla adından söz ettiren Yagmurxorg’un ilerleyen süreçte nasıl projelere imza atacağı ve kariyerinin nasıl şekilleneceği merak konusu. Takipçileri, onun enerjik ve pozitif kişiliğini sevmeye devam ediyor ve onunla birlikte keyifli vakit geçirmeye devam ediyor.

Paylaş