Larissa Manoela

Larissa Manoela

   

Larissa Manoela Kimdir? Larissa Manoela Boyu Kaç? Larissa Manoela Kaç Kilogram? Larissa Manoela nereli? Larissa Manoela Kaç yaşında? Larissa Manoela Vücut ölçüleri. Larissa Manoela’in hayatı. Larissa Manoela hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Larissa Manoela Doğum Tarihi?

Larissa Manoela 21 Şubat 1999 tarihinde doğmuştur.

Larissa Manoela Kaç Kilo?

Larissa Manoela 55 kilogram ağırlığındadır.

Larissa Manoela Boyu Kaç?

Larissa Manoela boyu 157 santimetredir.

Larissa Manoela Kaç Yaşında?

Larissa Manoela 23 yaşındadır.

Larissa Manoela Nerelidir?

Larissa Manoela Amerikalıdır.

Larissa Manoela Vücut Ölçüleri Nedir?

Larissa Manoela Vücut Ölçüleri 31-22-31 inç.

Larissa Manoela Instagram?

Larissa Manoela Instagram.

Larissa Manoela Biyografisi Ve Hayatı

Larissa Manoela Taques Elias Santos (d. 28 Aralık 2000), Brezilyalı aktris ve şarkıcı. Filmlerde, reklamlarda ve Brezilya telenovelalarında çalıştı. En çok Carrossel ve Cúmplices de um Resgate dizilerindeki rolleri ile tanınır.

Manoela, 28 Aralık 2000’de São Paulo, Brezilya’da doğdu. 2006 yılında, henüz 6 yaşındayken, ilk televizyon rolü olan “Meus Pedaços de Chão” dizisinde yer aldı. Ardından, 2007 yılında “Detetives do Prédio Azul” dizisinde rol aldı. Bu dizi, Manoela’yı Brezilya’da bir yıldız haline getirdi.

İlgini Çekebilir!  Kate Upton

2012 yılında, Manoela, “Carrossel” dizisinde başrol oynamaya başladı. Bu dizi, Manoela’nın uluslararası bir yıldız olmasını sağladı. Dizi, 40’tan fazla ülkede yayınlandı ve Manoela’nın hayran kitlesi tüm dünyaya yayıldı.

2015 yılında, Manoela, “Cúmplices de um Resgate” dizisinde başrol oynamaya başladı. Bu dizi de “Carrossel” kadar başarılı oldu ve Manoela’nın popülaritesini daha da artırdı.

Manoela, oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık kariyeri de yürütmektedir. 2013 yılında, ilk albümünü yayınladı. Albüm, Brezilya’da büyük bir başarı elde etti. Manoela, daha sonra iki albüm daha yayınladı.

Manoela, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Instagram’da 40 milyondan fazla takipçisi vardır.

Manoela, Brezilya’nın en başarılı genç yıldızlarından biridir. Kariyeri hızla yükselmektedir ve yakın gelecekte daha da büyük başarılar elde edeceğine kesin gözüyle bakılmaktadır.

Paylaş