Kinsey Wolanski

Kinsey Wolanski

   

Kinsey Wolanski Kimdir? Kinsey Wolanski Boyu Kaç? Kinsey Wolanski Kaç Kilogram? Kinsey Wolanski nereli? Kinsey Wolanski Vücut Ölçüleri Nedir? Kinsey Wolanski Kaç yaşında? Kinsey Wolanski Youtube? Kinsey Wolanski Instagram? Kinsey Wolanski TikTok? Kinsey Wolanski ’in hayatı. Kinsey Wolanski hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kinsey Wolanski Doğum Tarihi?

Kinsey Wolanski 30 Ağustos 1996 tarihinde doğmuştur.

Kinsey Wolanski Kaç Kilo?

Kinsey Wolanski 55 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Rubiel Mosquera

Kinsey Wolanski Boyu Kaç?

Kinsey Wolanski boyu 165 santimetredir.

Kinsey Wolanski Kaç Yaşında?

Kinsey Wolanski 27 yaşındadır.

Kinsey Wolanski Nerelidir?

Kinsey Wolanski Amerikalıdır.

Kinsey Wolanski Vücut Ölçüleri Nedir?

Kinsey Wolanski Vücut Ölçüsü 34-26-36 inç.

Kinsey Wolanski Instagram?

Kinsey Wolanski Instagram.

Kinsey Wolanski Biyografisi Ve Hayatı

Kinsey Wolanski, 23 Ağustos 1996 doğumlu Amerikalı bir model ve internet fenomenidir. En çok 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali sırasında yaptığı sansasyonel bir çıkışla tanınır. Bu olayda, Kinsey Wolanski, Liverpool ve Tottenham Hotspur arasındaki maçın oynandığı sırada sahaya koşarak reklam amaçlı bir iç çamaşır markasının logosunu taşıyan bir mayoyla sahaya girdi. Bu hareketiyle dünya genelinde büyük bir ilgi çekti ve sosyal medyada hızla popüler hale geldi. Ancak bu olay nedeniyle maçın durması ve Wolanski’nin sahadan çıkarılmasıyla sonuçlandı.

İlgini Çekebilir!  Karlie Kloss

Daha önce sosyal medya ve modellik kariyerine odaklanan Kinsey Wolanski, bu olaydan sonra daha da fazla tanınmaya başladı. Instagram gibi platformlarda takipçi sayısını artırdı ve reklam anlaşmaları yaparak kariyerini daha da ilerletti.

Paylaş