Mahira Khan

Mahira Khan

   

Mahira Khan Kimdir? Mahira Khan Boyu Kaç? Mahira Khan Kaç Kilogram? Mahira Khan nereli? Mahira Khan Vücut Ölçüleri Nedir? Mahira Khan Kaç yaşında? Mahira Khan Youtube? Mahira Khan Instagram? Mahira Khan TikTok? Mahira Khan ’in hayatı. Mahira Khan hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Mahira Khan Doğum Tarihi?

Mahira Khan 21 Aralık 1984 tarihinde doğmuştur.

Mahira Khan Kaç Kilo?

Mahira Khan 55 kilogram ağırlığındadır.

Mahira Khan Boyu Kaç?

Mahira Khan boyu 170 santimetredir.

Mahira Khan Kaç Yaşında?

Mahira Khan 39 yaşındadır.

Mahira Khan Nerelidir?

Mahira Khan Pakistanlıdır.

Mahira Khan Vücut Ölçüleri Nedir?

Mahira Khan Vücut Ölçüsü 34-26-34 inç.

Mahira Khan Instagram?

Mahira Khan Instagram.

Mahira Khan Biyografisi Ve Hayatı

Mahira Khan, Pakistanlı bir aktris ve model. 21 Aralık 1984’te Karaçi, Pakistan’da doğdu.

Khan, 2006 yılında VJ olarak kariyerine başladı. 2011 yılında, Humsafar dizisinde Khirad Hussain rolüyle büyük bir çıkış yaptı. Bu rolüyle En İyi Uydu TV Kadın Oyuncu dalında Lux Style Ödülü ve En İyi Televizyon dalında Hum Ödülü dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

İlgini Çekebilir!  Eddie Hall

Khan, 2017 yılında Shah Rukh Khan ile birlikte Raees filminde oynayarak Bollywood’da çıkış yaptı. Bu rolüyle En İyi Kadın Oyuncu dalında Filmfare Ödülü adaylığı aldı.

Khan, Bin Roye (2015), Ho Mann Jahaan (2015) ve Superstar (2019) gibi birçok başarılı Pakistan filminde rol aldı. Ayrıca, Verna (2017) ve 7 Din Mohabbat In (2018) gibi filmlerde de rol aldı.

Khan, oyunculuğunun yanı sıra, Lux, QMobile, Gai Power Wash, Huawei, Sunsilk, Veet ve L’Oréal gibi birçok markanın yüzüdür.

Khan, sosyal aktivisttir. UNICEF’in Pakistan Ulusal Marka Elçisi olarak atandı.

Mahira Khan, güzelliği, yeteneği ve kişiliğiyle tanınan çok yönlü bir aktris. Pakistan sinemasının en başarılı aktrislerinden biri ve Hint sinemasında da önemli bir figür.

Paylaş