Kevin Levrone

Kevin Levrone

   

Kevin Levrone Kimdir?  Kevin Levrone Boyu Kaç?  Kevin Levrone Kaç Kilogram?  Kevin Levrone nereli?  Kevin Levrone Kaç yaşında?  Kevin Levrone Vücut ölçüleri Kevin Levrone’nin hayatı.  Kevin Levrone hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kevin Levrone Boyu Kaç?

Kevin Levrone boyu 180 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Flex Lewis

Kevin Levrone Kaç Kilo

Kevin Levrone 102-106 kilogram ağırlığındadır.

Kevin Levrone Doğum Tarihi?

Kevin Levrone 16 Temmuz 1964 tarihinde doğmuştur.

Kevin Levrone Kaç Yaşında?

Kevin Levrone 59 yaşındadır

Kevin Levrone Göğüs Ölçüsü?

Kevin Levrone göğüs ölçüsü 144 santimetredir.

Kevin Levrone Kol Ölçüsü

Kevin Levrone kol ölçüsü 61 santimetredir

Kevin Levrone Biyografisi Ve Hayatı

Kevin Levrone, dört kez Arnold Classic de dahil olmak üzere çok sayıda yarışma kazanan profesyonel bir vücut geliştirmecidir. Kaslı fiziği ve spora olan bağlılığı ile tanınır.

Levrone, 1964’te Baltimore, Maryland’de doğdu. Vücut geliştirmeye genç yaşta başladı ve kısa sürede dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinden biri oldu. İlk büyük yarışması olan Night of Champions’ı 1991’de kazandı. Arnold Classic’i 1992, 1995, 2000 ve 2002’de dört kez kazandı.

İlgini Çekebilir!  Elena Anaya

Levrone, kaslı fiziği ve spora olan bağlılığıyla tanınır. Ayrıca karizması ve hayranlarıyla bağlantı kurma yeteneği ile sevilir. Vücut geliştirme camiasında popüler bir figürdür ve sık sık “Halkın Şampiyonu” olarak anılır.

Levrone, 2003 yılında vücut geliştirmeden emekli oldu. Ancak sporda aktif kaldı ve antrenman yapmaya devam ediyor. Aynı zamanda başarılı bir iş adamı ve kendi takviye ve giyim ürünlerine sahip.

Kevin Levrone birçok insan için bir ilham kaynağıdır. Aklınıza koyarsanız her şeyin mümkün olduğunu hatırlatır. O gerçek bir şampiyon ve mirası gelecek yıllarda vücut geliştiricilere ilham vermeye devam edecek.

Kevin Levrone İnstagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir