Kemal Can Parlak Kendine Muzisyen

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen)

   

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kimdir? Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Boyu Kaç? Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kaç Kilogram? Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) nereli? Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kaç yaşında? Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen)’in hayatı. Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Nereli?

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Türkiye Mersinlidir.

İlgini Çekebilir!  Iggy Azalea

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Doğum Tarihi?

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) 15 Mayıs 1995 tarihinde doğmuştur.

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kaç Yaşında?

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) 28 yaşındadır.

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Boyu Kaç?

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) 1,75m boyundadır.

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Biyografisi Ve Hayatı

Kendine Müzisyen, diğer adıyla Kemal Can Parlak, Türk YouTuber, Twitch yayıncısı ve müzisyendir. Kendine Müzisyen genelde Twitch üzerinden video oyunları oynadığı, izleyicileriyle konuştuğu ve müzik yaptığı canlı yayınlarıyla tanınır. Kendine Müzisyen, Twitch’te 2,6 milyondan fazla aboneye ve YouTube’da 800.000’e yakın takipçiye sahiptir.

Kendine Müzisyen, YouTube kanalını 2017 yılında açtı. İlk videoları çoğunlukla müzik prodüksiyonu üzerineydi ancak kısa süre sonra oyun, vlog ve tepki videoları gibi diğer içeriklere de yönelmeye başladı. Kendine Müzisyen’in videoları, esprileri ve yapım değerlerinin yüksek olmasıyla tanınır.

İlgini Çekebilir!  Paige Spiranac

Kendine Müzisyen, YouTube kanalının yanı sıra başarılı bir Twitch yayıncısıdır. Twitch’te 2,6 milyondan fazla takipçisi var ve canlı yayınları genellikle 7.000’den fazla izleyici çekiyor. Kendine Müzisyen’in Twitch yayınları, etkileşimleri ve topluluk duygusuyla tanınır. İzleyicileriyle anketler, oyunlar ve Soru-Cevap aracılığıyla sık sık etkileşim kurar.

şaka gözlüğü
şaka gözlüğü

Kendine Müzisyen de yetenekli bir müzisyen. “Sen Hep Böyle Kal”, “Yengen” ve “Yokluğunda” gibi birçok orijinal şarkı yayınladı. Şarkıları Spotify ve YouTube’da milyonlarca kez dinlendi.

Kendine Müzisyen, en popüler Türk YouTuber’larından ve Twitch yayıncılarından biridir. Mizahı, prodüksiyon değeri yüksek ve interaktif canlı yayınlarıyla izleyicileri ile keyifli vakitler geçirir. Ayrıca Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) BBL Espor takımının kurucularındandır ve Kendine Müzisyen lakabının dan ayrıca rakun ve şaka gözlüğü mahlası vardır.

rakun
rakun

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Instagram
Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Youtube

İlgini Çekebilir!  Samson Dauda

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir