Kali Muscle

   

Kali Muscle Kimdir? Kali Muscle Boyu Kaç? Kali Muscle Kaç Kilogram? Kali Muscle nereli? Kali Muscle Vücut Ölçüleri Nedir? Kali Muscle Kaç yaşında? Kali Muscle Bel Ölçüsü Nedir? Kali Muscle Youtube? Kali Muscle Instagram? Kali Muscle Göğüs Ölçüsü Nedir? Kali Muscle Kol Ölçüsü Nedir? Kali Muscle’in hayatı. Kali Muscle hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kali Muscle Doğum Tarihi?

Kali Muscle 18 Şubat 1975 tarihinde doğmuştur.

Kali Muscle Kaç Kilo?

Kali Muscle 106.6 – 111 kilogram ağırlığındadır.

Kali Muscle Boyu Kaç?

Kali Muscle boyu 175 santimetredir.

Kali Muscle Kaç Yaşında?

Kali Muscle 41 yaşındadır.

Kali Muscle Nerelidir?

Kali Muscle Amerikalıdır.

Kali Muscle Göğüs Ölçüsü Nedir?

Kali Muscle Göğüs Ölçüsü bilinmemektedir.

Kali Muscle Kol Ölçüsü Nedir?

Kali Muscle Kol Ölçüsü bilinmemektedir.

İlgini Çekebilir!  Liv Morgan

Kali Muscle Bel Ölçüsü Nedir?

Kali Muscle Bel Ölçüsü bilinmemektedir.

Kali Muscle Instagram?

Kali Muscle Instagram.

Kali Muscle Biyografisi Ve Hayatı

Kali Muscle, 18 Şubat 1975’te Oakland, Kaliforniya’da doğan Amerikalı bir vücut geliştirmeci, aktör, YouTuberdır. 175 cm boyunda ve 106.6 – 111.1kg ağırlığındadır.

Muscle, 1990’larda hapishanedeyken vücut geliştirmeye başladı. 2000’lerde profesyonel vücut geliştirme yarışmalarında yarışmaya başladı ve 2008 yılında NPC National Bodybuilding Championships’ta şampiyon oldu.

Muscle, 2000’lerin ortalarında film ve televizyon endüstrisine girdi. Birçok filmde ve televizyon programında rol aldı,

Muscle, 2010’ların başında YouTube’a başladı. Kanalında fitness, beslenme ve motivasyon hakkında videolar yayınlıyor. 3.2 milyondan fazla abonesi ve 400 milyondan fazla görüntülemesi var.

İlgini Çekebilir!  Lee Haney

Muscle, aynı zamanda bir rapçidir. 2013 yılında ilk albümü “The Muscle”ı yayınladı. Albümden “I’m Back” ve “No Days Off” single’ları çıktı.

Muscle, fitness ve motivasyon konusunda bir ilham kaynağıdır. Hayranları arasında sporcular, fitness tutkunları ve sıradan insanlar var.

Paylaş