Chul Soon Hwang

Chul Soon Hwang

   

Chul Soon Hwang Kimdir? Chul Soon Hwang Boyu Kaç? Chul Soon Hwang Kaç Kilogram? Chul Soon Hwang nereli? Chul Soon Hwang Kaç yaşında? Chul Soon Hwang Vücut ölçüleri. Chul Soon Hwang’in hayatı. Chul Soon Hwang hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Chul Soon Hwang Boyu Kaç?

Chul Soon Hwang boyu 178 santimetredir.

Chul Soon Hwang Kaç Kilo?

Chul Soon Hwang 102kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Baghera Jones

Chul Soon Hwang Nereli?

Chul Soon Hwang Korelidir.

Chul Soon Hwang Doğum Tarihi Ne Zaman?

Chul Soon Hwang 1 Eylül 1983 tarihinde doğmuştur.

Chul Soon Hwang Kaç Yaşında?

Chul Soon Hwang 40 yaşındadır.

Chul Soon Hwang Biyografisi ve Hayatı

Chul Soon Hwang 20 yaşında etrafındaki insanlardan saygı görmek ve zayıf vücudunu geliştirmek amacıyla spora başlamıştır. Chul Soon Hwang başlarda yanlış bir yol izlemesine rağmen bunu farkında varıp doğru bir program ve diyete başladı. Üç yıl sonra vücudunda inanılmaz bir değişim ve parçalanmalar gördü.

Seul kentinde spor salonlarında eğitmen olarak yoluna devam eden Chul Soon Hwang daha sonra 2009 yılında vücut geliştirme şovlarında yarışmaya başlayarak yeni bir yola girdi. Chul Soon Hwang 2009 Musclemania Dünya Şampiyonası 2. si oldu. Bu noktadan sonra düzenli olarak yarışmaya başladı. Chul Soon Hwang 2010 yılı sonunda mükemmel ve etkileyici fiziğiyle Fitness America Weekend yarışmasında 2010 Musclemania World kazandı. O zamandan beri hiç geriye düşmedi kariyerini her geçen gün yükseltti. Chul Soon Hwang ‘Asian Pride’ ya da ‘Asian Arnold’ olarak da bilinmektedir.

İlgini Çekebilir!  Nefes Memmedli

Chul Soon Hwang Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir