Johnny Deep Otel Odasında Baygın Halde Bulundu!

Johnny Deep Otel Odasında Baygın Halde Bulundu!

   


Johnny Depp, 18 Temmuz 2023’te Budapeşte’deki otel odasında baygın bulundu. Haberi ilk olarak Daily News Hungary duyurdu. Haberde Depp’in yüksek doz uyuşturucu kullanarak intihar etmeye çalıştığı iddia edildi. Depp’in menajeri, iddiaları yalanladı ve oyuncunun uyuşturucu kullanmadığını söyledi. Depp’in sağlık durumuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Depp, son yıllarda kişisel ve profesyonel sıkıntılarla karşı karşıya kaldı. 2016 yılında eski eşi Amber Heard ile boşandı ve Heard’ün onu fiziksel ve sözlü olarak istismar ettiği iddialarıyla karşı karşıya kaldı. Depp, bu iddiaları reddetti, ancak Heard’den 50 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Dava devam ediyor.

Depp, son yıllarda kariyeri de düşüşte. Karayip Korsanları film serisinden çıkarıldı ve Fantastic Beasts film serisinden de çıkarılacağı iddia ediliyor. Depp, bu iddiaları da reddetti, ancak gelecekteki kariyeri konusunda belirsizlik var.

İlgini Çekebilir!  2021 Mr. Olympia Sonuçları ve Para Ödülleri

Depp’in baygın bulunması, son yıllarda yaşadığı kişisel ve profesyonel sıkıntıların ardından geldi. Depp’in intihar etmeye çalıştığı iddiaları, hayranlarını şoke etti. Depp’in sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı, ancak hayranları onun için endişeleniyor.

Gymsozluk Instagram Tıkla Takip Et!

Paylaş