Alica Schmidt

   

Alica Schmidt Kimdir? Alica Schmidt Boyu Kaç? Alica Schmidt Kaç Kilogram? Alica Schmidt nereli? Alica Schmidt Kaç yaşında? Alica Schmidt Vücut ölçüleri. Alica Schmidt’in hayatı. Alica Schmidt hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Alica Schmidt Doğum Tarihi?

Alica Schmidt 8 Kasım 1998 tarihinde doğmuştur.

Alica Schmidt Kaç Kilo?

Alica Schmidt 55 kilogram ağırlığındadır.

Alica Schmidt Boyu Kaç?

Alica Schmidt boyu 175 santimetredir.

Alica Schmidt Kaç Yaşında?

Alica Schmidt 25 yaşındadır.

Alica Schmidt Nerelidir?

Alica Schmidt Almanyalıdır.

Alica Schmidt Vücut Ölçüleri Nedir?

Alica Schmidt Vücut Ölçüleri 33-24-35 inç.

Alica Schmidt Instagram?

Alica Schmidt Instagram.

Alica Schmidt Biyografisi Ve Hayatı

Alica Schmidt, 8 Kasım 1998’de Almanya’nın Worms şehrinde doğdu. Alman atlet ve modeldir. Schmidt, 2017 Avrupa 20 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası’nda 4 × 400 metre bayrak yarışında ikinci, 2019 Avrupa Atletizm U23 Şampiyonası’nda aynı disiplinde üçüncü olan milli takımın bir parçasıydı. Daha önce Bundesliga kulübü Borussia Dortmund’un fitness koçuydu.

İlgini Çekebilir!  Jena Frumes

Schmidt, 2021 yılında, Forbes tarafından “Dünyanın En Güçlü 30 Genç Sporcusu” listesine seçildi. Aynı yıl, Time dergisi tarafından “Dünyanın En Etkili 100 Kişisi” listesine dahil edildi.

Schmidt, sosyal medyada da oldukça popülerdir. Instagram’da 3 milyondan fazla takipçisi vardır. Schmidt, Instagram’da atletizm kariyeri, fitness rutini ve günlük hayatı hakkında paylaşımlar yapmaktadır.

Schmidt, atletizm ve modellik kariyerinin yanı sıra, bir sosyal medya fenomenidir. Schmidt, sosyal medya platformlarını kullanarak, spor ve fitness hakkında farkındalık yaratmaya çalışmaktadır. Schmidt, aynı zamanda genç kızlara ilham kaynağı olmak için çalışmaktadır.

Alica Schmidt, atletizm ve modellik kariyeri ile dünya çapında tanınan bir isimdir. Schmidt, sosyal medya platformlarını kullanarak, spor ve fitness hakkında farkındalık yaratmaya ve genç kızlara ilham vermeye çalışmaktadır.

Paylaş