Joe Wicks

Joe Wicks

   

Joe Wicks Kimdir? Joe Wicks Bel Ölçüsü Nedir? Joe Wicks Kol Ölçüsü Nedir? Joe Wicks Boyu Kaç? Joe Wicks Kaç Kilogram? Joe Wicks Göğüs Ölçüsü Nedir? Joe Wicks nereli? Joe Wicks Kaç yaşında? Joe Wicks Vücut ölçüleri. Joe Wicks’in hayatı. Joe Wicks hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Joe Wicks Boyu Kaç?

Joe Wicks boyu 173 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Karina Elle

Joe Wicks Kaç Kilo?

Joe Wicks 73 kg ağırlığındadır.

Joe Wicks Nereli?

Joe Wicks Venezuelalıdır.

Joe Wicks Doğum Tarihi?

Joe Wicks 21 Eylül 1986 tarihinde doğmuştur.

Joe Wicks Kaç Yaşında ?

Joe Wicks 37 yaşında.

Joe Wicks Kol Ölçüsü Nedir?

Joe Wicks kol ölçüsü bilinmiyor.

Joe Wicks Bel Ölçüsü Nedir?

Joe Wicks bel ölçüsü bilinmiyor.

Joe Wicks Göğüs Ölçüsü Nedir?

Joe Wicks Göğüs ölçüsü bilinmiyor.

Joe Wicks Biyografisi Ve Hayatı

Joe Wicks, İngiliz bir fitness eğitmeni, yazar ve televizyon kişiliğidir. 2014 yılında, YouTube kanalında yayınladığı evde egzersiz videoları ile ün kazanmıştır. Wicks’in YouTube kanalında 14 milyondan fazla abonesi ve 2 milyardan fazla görüntülemesi bulunmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Muhammet Sürmeli (Yakışıklı Güvenlik)

Wicks, 1985 yılında Londra’da doğmuştur. Çocukluğundan beri sporla ilgilenen Wicks, 16 yaşında vücut geliştirmeye başlamıştır. 2009 yılında, Londra’daki bir spor salonunda fitness eğitmeni olarak çalışmaya başlamıştır.

2014 yılında, Wicks, YouTube kanalında evde egzersiz videoları yayınlamaya başlamıştır. Bu videolar kısa sürede popüler hale gelmiş ve Wicks’i bir fitness fenomeni haline getirmiştir. Wicks’in YouTube kanalında yayınladığı videolar, her yaştan ve her seviyeden insan için uygundur.

Wicks, 2015 yılında, ilk kitabı “The Body Coach: 2-Minute Meals”i yayınlamıştır. Bu kitap, kısa sürede çok satanlar listesine girmiştir. Wicks’in ikinci kitabı “The Body Coach: Lean in 15” de 2016 yılında yayınlanmıştır.

Wicks, 2015 yılında, BBC One’da yayınlanan “The Body Coach” adlı bir televizyon programına başlamıştır. Bu program, İngiltere’de büyük bir başarı elde etmiştir. Wicks, 2016 yılında, ITV’de yayınlanan “Joe Wicks: The Body Coach TV Show” adlı bir televizyon programına daha başlamıştır.

İlgini Çekebilir!  İnci Gürün (INJIVERSE)

Wicks, 2017 yılında, “The Body Coach” adlı bir fitness uygulaması yayınlamıştır. Bu uygulama, kullanıcılara egzersiz programları, yemek tarifleri ve motivasyon mesajları sunmaktadır.

Wicks, milyonlarca insanın yaşamını değiştirmiş bir fitness fenomenidir. Wicks’in egzersiz videoları ve kitapları, her yaştan ve her seviyeden insan için uygundur. Wicks, insanların sağlıklı ve fit bir yaşam sürmesine yardımcı olmaktadır.

Joe Wicks Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş