Ozcan Kirant

Özcan Kırant

   

Özcan Kırant Kimdir? Özcan Kırant Boyu Kaç? Özcan Kırant Kaç Kilogram? Özcan Kırant nereli? Özcan Kırant Kaç yaşında? Özcan Kırant Vücut ölçüleri. Özcan Kırant’in hayatı. Özcan Kırant hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Özcan Kırant Boyu Kaç?

Özcan Kırant boyu 180 santimetredir.

Özcan Kırant Kaç Kilo?

Özcan Kırant 98 kilogram ağırlığındadır.

Özcan Kırant Doğum Tarihi?

Özcan Kırant 2 Mart 1991 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Kendall Jenner

Özcan Kırant Biyografisi ve Hayatı

2 Mart 1991 tarihinde İstanbul’da doğdum. 9 yaşında Antalya’ya geldim 7 sene Antalya su sporları kulübünde yüzdüm. Yüzmeyi bıraktıktan sonra vücut geliştirmeye başladım ilk başlarda hobi olarak devam ederken 2017 yılında ilk yarışımı yaptım. Kaslı erkekler fizik kategorisinde 2017 ve 2018 de 2 sene üst üstte Türkiye şampiyonu oldum arından 2018 yılında ifbb diamond cup yarışında 3.lük elde ettim. Sonra npc federasyonunda yarışmaya başladım. 2018 yılında Avrupa da 5., 2020 yılında Polonya’da 2. 2021 yılında Avusturya’da 2. 2022 yılında Olympia Amateur Portekiz yarışmasında da 2. Lik Elde ettim. Tekrar kısa bir süre içinde yarışacağım ilk olarak hedefim pro kartı alabilmek ardından pro ligde en iyi şekilde mücadele etmek.

İlgini Çekebilir!  Christian Fleenor

Özcan Kırant 11.06.2023 tarihinde Fas’da yapılan NPC Pro Qualifier yarışında Men’s Physique sıkletinde IFBB Pro Card Kazanmıştır.

Özcan Kırant İnstagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir