Jena Frumes

Jena Frumes

   

Jena Frumes Kimdir? Jena Frumes Boyu Kaç? Jena Frumes Kaç Kilogram? Jena Frumes nereli? Jena Frumes Vücut Ölçüleri Nedir? Jena Frumes Kaç yaşında? Jena Frumes Youtube? Jena Frumes Instagram? Jena Frumes TikTok? Jena Frumes ’in hayatı. Jena Frumes hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jena Frumes Doğum Tarihi?

Jena Frumes 21 Eylül 1993 tarihinde doğmuştur.

Jena Frumes Kaç Kilo?

Jena Frumes 54 kilogram ağırlığındadır.

Jena Frumes Boyu Kaç?

Jena Frumes boyu 162 santimetredir.

Jena Frumes Kaç Yaşında?

Jena Frumes 30 yaşındadır.

Jena Frumes Nerelidir?

Jena Frumes Amerikalıdır.

Jena Frumes Vücut Ölçüleri Nedir?

Jena Frumes Vücut Ölçüsü 33-28-35 inç.

Jena Frumes Instagram?

Jena Frumes Instagram.

Jena Frumes Biyografisi Ve Hayatı

Jena Frumes, 21 Eylül 1993 tarihinde Union Beach, New Jersey’de doğan bir moda modeli ve girişimcidir. Sosyal medya varlığı ve televizyon kişiliği olarak geniş bir tanınırlığa sahiptir. Laurinburg’daki Scotland High School’u bitirdikten sonra, lisans eğitimini almak için Durham’daki Kuzey Carolina Üniversitesi’ne gitti. Gösteri dünyasına ilgi duyduğu için model olarak kariyer yapmak amacıyla Los Angeles’a taşındı.

İlgini Çekebilir!  Olivia Palermo

Başlangıçta, geleneksel ebeveynleri onun bir model olmasına karşı çıkarken, kararlılığı onları ikna etti. Frumes, sosyal medyada portföyünü oluşturmaya başladı ve kısa sürede dikkat çekti. Birçok markadan destek aldı ve bu, model kariyerini sağlamlaştırdı. Büyük çıkışını “Wild ‘N Out” programında yaparak elde etti. Frumes, ANS Wolfpack’te favori bir kadın katılımcı olarak da hayranlarıyla buluştu.

BilgiDeğer
Doğum Tarihi21 Eylül 1993
Kilo54 kilogram
Boy162 santimetre

Yöneticisi Draya Michelle, yükselen popülaritesinde ona rehberlik etti ve bu, başarısına büyük katkıda bulundu. Frumes, yüksek profilli ilişkileriyle de geniş çapta dikkat çekti. Nick Cannon ve Amerikan futbol yıldızı Antonio Brown gibi ünlülerle ilişkilendirildi. Daha sonra İngiliz futbolcu Jesse Lingard ile 15 ay süren bir ilişkiye başladı. Mart 2020’de ünlü şarkıcı Jason Derulo ile bir araya geldi ve Mayıs 2021’de ilk çocuklarını sahip oldular. İkisi 2021 yılında ayrıldılar, ancak hala birlikte çocuklarına ebeveynlik yapmaktan keyif alıyorlar.

Paylaş