Kristina Sweet

Kristina Sweet

   

Kristina Sweet Kimdir? Kristina Sweet Boyu Kaç? Kristina Sweet Kaç Kilogram? Kristina Sweet nereli? Kristina Sweet Vücut Ölçüleri Nedir? Kristina Sweet Kaç yaşında? Kristina Sweet Youtube? Kristina Sweet Instagram? Kristina Sweet TikTok? Kristina Sweet ’in hayatı. Kristina Sweet hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Kristina Sweet Doğum Tarihi?

Kristina Sweet 10 Mayıs 1993 tarihinde doğmuştur.

Kristina Sweet Kaç Kilo?

Kristina Sweet 56 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Brandon Hendrickson

Kristina Sweet Boyu Kaç?

Kristina Sweet boyu 170 santimetredir.

Kristina Sweet Kaç Yaşında?

Kristina Sweet 28 yaşındadır.

Kristina Sweet Nerelidir?

Kristina Sweet Rusyalıdır.

Kristina Sweet Vücut Ölçüleri Nedir?

Kristina Sweet Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Kristina Sweet Instagram?

Kristina Sweet Instagram.

Kristina Sweet Biyografisi Ve Hayatı

Kristina Sweet, TikTok’ta 1 milyondan fazla takipçiye sahip başarılı bir içerik üreticisidir. TikTok’ta yaptığı dans videoları ve eğlenceli içeriklerle kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Kristina Sweet, Rusya’da doğdu . Rusya’da üniversitedeyken TikTok’u keşfetti ve kısa sürede bu platformda içerik üretmeye başladı.

Kristina Sweet’in TikTok’taki içerikleri genellikle dans videoları, eğlenceli içerikler ve makyaj videolarından oluşuyor. Yaptığı dans videoları ile büyük beğeni toplayan Kristina Sweet, kısa sürede TikTok’un en sevilen kişiliklerinden biri haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Alla Bruletova

Kristina Sweet, TikTok’taki başarısının yanı sıra Instagram ve YouTube gibi diğer sosyal medya platformlarında da aktif olarak içerik üretiyor. Instagram’da 300 bin, YouTube’da ise 200 bin takipçiye sahip.

Kristina Sweet, TikTok’taki başarısıyla birçok marka ile iş birliği yaptı. Bu markalar arasında Nike, Adidas ve Maybelline gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor.

Kristina Sweet, TikTok’ta yaptığı başarılı içerikler sayesinde kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve popülerliği her geçen gün artan başarılı bir içerik üreticisidir.

Paylaş