Jason Momoa

   

Jason Momoa Kimdir? Jason Momoa Boyu Kaç? Jason Momoa Kaç Kilogram? Jason Momoa nereli? Jason Momoa Kaç yaşında? Jason Momoa Vücut ölçüleri. Jason Momoa’in hayatı. Jason Momoa hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jason Momoa Boyu Kaç?

Jason Momoa boyu 193 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Alica Schmidt

Jason Momoa Kaç Kilo?

Jason Momoa 100 kg ağırlığındadır.

Jason Momoa Nereli?

Jason Momoa Amerikalıdır.

Jason Momoa Doğum Tarihi?

Jason Momoa 1 Ağustos 1979 tarihinde doğmuştur.

Jason Momoa Kaç Yaşında?

Jason Momoa 44 yaşındadır.

Jason Momoa Kolu Kaç Santimetredir?

Jason Momoa kolu 46 santimetredir.

Jason Momoa Göğsü Kaç Santimetredir?

Jason Momoa göğsü 124 santimetredir.

Jason Momoa Biyografisi Ve Hayatı

Jason Momoa, Game of Thrones ve Aquaman gibi filmlerde oynadığı roller sayesinde dünya çapında bir yıldız haline gelen Hawai’li bir aktördür. Sağlam görünüşü, yüksek boyu ve etkileyici fiziği ile tanınır. Ancak Momoa’da sadece fiziksel görünümünden daha fazlası vardır. Aynı zamanda yetenekli bir aktör, yetenekli bir dövüş sanatçısı ve bir çevresel nedenlerin tutkulu savunucusudur.

İlgini Çekebilir!  Ronnie Coleman

Momoa, 1979’da Honolulu, Hawaii’de doğdu. Oyunculuk kariyerine 2000’lerin başında Baywatch: Hawaii ve North Shore gibi televizyon programlarında küçük rollerde oynayarak başladı. Büyük çıkışını 2011’de HBO dizisi Game of Thrones‘ta Khal Drogo olarak rol aldığında yaptı. Momoa’nın korkunç Dothraki savaş ağası rolündeki performansı eleştirmenlerce beğenildi ve kısa sürede hayranların favorisi oldu.

Momoa, 2018’de DC Extended Universe filmi Aquaman‘de rol aldı. Film, dünya çapında 1,1 milyar doları aşan hasılatla büyük bir başarıydı. Momoa’nın baş karakteri canlandırması hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından övüldü ve kısa sürede dünyanın en popüler süper kahramanlarından biri haline geldi.

Momoa, oyunculuk kariyerinin yanı sıra yetenekli bir dövüş sanatçısıdır. Judo, karate ve jiu-jitsu dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerde eğitim aldı. Aynı zamanda aikidoda siyah kuşak sahibidir. Momoa’nın dövüş sanatları becerileri, filmlerinde iyi bir şekilde kullanıldı ve kendi dublörlerinin çoğunu oynadı.

İlgini Çekebilir!  Nihat Kaya

Momoa ayrıca çevresel nedenlerin tutkulu bir savunucusudur. Deniz Çobanlarını Koruma Derneği’nin sözcüsüdür ve köpekbalıkları ile diğer deniz hayvanlarının içinde bulunduğu kötü durum hakkında farkındalık yaratmak için çalışmıştır. Aynı zamanda bir vegan ve kendini sürdürülebilir bir yaşam tarzı yaşamaya adamıştır.

Jason Momoa, yetenekli bir aktör, yetenekli bir dövüş sanatçısı ve çevresel amaçların tutkulu bir savunucusudur. Hayranları için gerçek bir ilham kaynağı ve önümüzdeki yıllarda da küresel bir yıldız olmaya devam edeceğinden emin.

Jason Momoa Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir