Iggy Azalea

Iggy Azalea

   

Iggy Azalea Kimdir? Iggy Azalea Boyu Kaç? Iggy Azalea Kaç Kilogram? Iggy Azalea nereli? Iggy Azalea Kaç yaşında? Iggy Azalea Vücut ölçüleri. Iggy Azalea’in hayatı. Iggy Azalea hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Iggy Azalea Doğum Tarihi?

Iggy Azalea 7 Haziran 1990 tarihinde doğmuştur.

Iggy Azalea Kaç Kilo?

Iggy Azalea 68 kilogram ağırlığındadır.

Iggy Azalea Boyu Kaç?

Iggy Azalea boyu 178 santimetredir.

Iggy Azalea Kaç Yaşında?

Iggy Azalea 33 yaşındadır.

Iggy Azalea Nerelidir?

Iggy Azalea Avustralyalıdır.

Iggy Azalea Vücut Ölçüleri Nedir?

Iggy Azalea Vücut Ölçüleri 33-25-38 inç.

Iggy Azalea Instagram?

Iggy Azalea Instagram.

Iggy Azalea Biyografisi Ve Hayatı

Iggy Azalea, Avustralyalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. 7 Temmuz 1990’da Sidney, Avustralya’da doğdu. Azalea, müzik kariyerine 2009 yılında YouTube’a rap videoları yükleyerek başladı. 2012 yılında Amerikalı rapçi T.I.’ın plak şirketi Grand Hustle Records ile anlaşma imzaladı.

İlgini Çekebilir!  Toto Wolff

Azalea’nın ilk stüdyo albümü The New Classic, 2014 yılında yayınlandı. Albüm, ABD ve Avustralya’da bir numaraya ulaştı ve “Work”, “Fancy” ve “Black Widow” gibi hit single’lar çıkardı.

Azalea, daha sonra In My Defense (2019) ve End of an Era (2021) olmak üzere iki stüdyo albümü daha yayınladı. Nicki Minaj, Ariana Grande ve Britney Spears gibi sanatçılarla da işbirliği yaptı.

Azalea, hip hop ve trap müzikten etkilenen benzersiz rap tarzıyla tanınır. Ayrıca sokak modası olarak tanımlanan moda anlayışıyla da tanınır.

Iggy Azalea’nın Başarıları

  • 2015 Grammy Ödülleri’nde En İyi Yeni Sanatçı adayı
  • 2014 ARIA Ödülleri’nde En İyi Kadın Sanatçı
  • 2014 MTV Video Müzik Ödülleri’nde En İyi Hip Hop Videosu
  • 2015 Billboard Müzik Ödülleri’nde En İyi Rap Kadın Sanatçısı
İlgini Çekebilir!  Greg O'Gallagher (Kinobody)

Sonuç

Iggy Azalea, başarılı bir rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. Müzik endüstrisinde büyük başarı elde etti ve birçok ödüle aday gösterildi. Benzersiz rap tarzı ve moda anlayışıyla tanınır. Azalea, önümüzdeki yıllarda başarılı bir sanatçı olmaya devam edecek.

Paylaş