Hannibal Lanham

Hannibal Lanham

   

Hannibal Lanham Kimdir? Hannibal Lanham Boyu Kaç? Hannibal Lanham Kaç Kilogram? Hannibal Lanham nereli? Hannibal Lanham Kaç yaşında? Hannibal Lanham Vücut ölçüleri. Hannibal Lanham’in hayatı. Hannibal Lanham hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Hannibal Lanham Boyu Kaç?

Hannibal Lanham boyu 173 santimetredir.

Hannibal Lanham Kaç Kilo?

Hannibal Lanham 83kg ağırlığındadır.

Hannibal Lanham Nereli?

Hannibal Lanham Amerikalıdır.

Hannibal Lanham Doğum Tarihi?

Hannibal Lanham 1978 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Johnny Walker

Hannibal Lanham Kaç Yaşındadır?

Hannibal Lanham 45 yaşındadır.

Hannibal For King Gerçek Adı Nedir?

Hannibal For King gerçek adı Hannibal Lanham‘dır.

Hannibal Lanham Biyografisi ve Hayatı

Hannibal’in çocukluğu kolay değildi. Hannibal’in hatırladığına göre babası bilinmeyen bir nedenle hapisteydi. Onu büyütmesi için yalnızca büyükannesi vardı ve Hannibal’e göre onu babasının kaderinden kurtarmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Bu süre zarfında Hannibal, egzersiz yapmayı dış dünyadan kaçmanın ve tüm stresi, olumsuzluğu bırakmanın harika bir yolu olarak buldu. Şınav, barfiks ve mekik gibi temel hareketler yaparak başladı, ancak sonunda egzersiz yapma tutkusu geliştirdi ve ağırlıklı olarak sokak antrenmanları yapmak üzere egzersiz yapmak için yeni, yaratıcı yollar bulmaya başladı. Lanham aynı zamanda kendilerine “Bartendaz” adını veren bir sokak antrenmanı ekibinin bir parçasıydı ve sık sık birlikte antrenman yapıyor ve kalabalıkların önünde çeşitli calisthenics hareketleri yapıyorlardı.

İlgini Çekebilir!  Danik Michell

Hannibal, birkaç yıl boyunca antrenmana devam etti ve alanındaki insanlardan daha fazla tanınmaya başladıkça fitness tutkusu geliştirdi. O sırada 29 yaşında bir babaydı ve evsizler barınağında yaşıyordu ve hayatının geri kalanını böyle yaşayacağını düşünüyordu. Ancak bir gün arkadaşı onu filme alırken bir arkadaşı onu gidip çeşitli calisthenics hareketleri denemeye ikna etti. Lanham kabul etti ve videoyu çekmek için dışarı çıktılar. Video internette yayınlandıktan kısa bir süre sonra, Hannibal’i şaşırtarak, viral oldu ve Amerikalı calisthenics uzmanının dünya çapında tanınmaya başlaması çok uzun sürmedi.

Hannibal, hevesli fitness meraklılarının sürekli büyüyen hayran kitlesiyle o zamandan beri bir internet fenomeni haline geldi. Birçok kişiye göre Lanham, videolarıyla hayatlarını değiştirdi ve onlara bedenlerini ve yaşam tarzlarını değiştirmeye başlamaları için ilham verdi. Hannibal, saygın takipçileri sayesinde giyim işine de başlamayı başardı ve sürekli olarak yeni insanlara jimnastik hareketine katılmaları için ilham veriyor.

İlgini Çekebilir!  Moustafa Ismail

Hannibal Lanham Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir