George Foreman

George Foreman

   

George Foreman Kimdir? George Foreman Boyu Kaç? George Foreman Kaç Kilogram? George Foreman nereli? George Foreman Vücut Ölçüleri Nedir? George Foreman Kaç yaşında? George Foreman Youtube? George Foreman Instagram? George Foreman Skoru Nedir? George Foreman Lakabı? George Foreman TikTok? George Foreman ’in hayatı. George Foreman hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Chul Soon Hwang

İçindekiler

George Foreman Doğum Tarihi?

George Foreman 10 Ocak 1949 tarihinde doğmuştur.

George Foreman Kaç Kilo?

George Foreman 118 kilogram ağırlığındadır.

George Foreman Boyu Kaç?

George Foreman boyu 192 santimetredir.

George Foreman Kaç Yaşında?

George Foreman 74 yaşındadır.

George Foreman Nerelidir?

George Foreman Amerikalıdır.

George Foreman Göğüs Ölçüsü Nedir?

George Foreman Göğüs Ölçüsü bilinmemektedir?

George Foreman Bel Ölçüsü Nedir?

George Foreman Bel Ölçüsü bilinmemektedir?

George Foreman Lakabı?

George Foreman Lakabı Büyük George’dir.

George Foreman Kol Ölçüsü Nedir?

George Foreman Kol Ölçüsü bilinmemektedir?

George Foreman Sıkleti?

George Foreman sıkleti Ağır sıklettir.

George Foreman Skoru Nedir?

George Foreman skoru 68’i nakavt olmak üzere 76 galibiyet, 5 yenilgidir.

İlgini Çekebilir!  Viki Odintcova

George Foreman Instagram?

George Foreman Instagram.

George Foreman Biyografisi Ve Hayatı

George Foreman (d. 10 Ocak 1949), Amerikalı eski profesyonel boksör ve rahip. 1994’te 45 yaşında, Michael Moorer’ı nakavt ederek Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluğu’nu kazanan en yaşlı boksör oldu.

Foreman, 10 Ocak 1949’da Marshall, Teksas’ta doğdu. 1968 Yaz Olimpiyatları’nda ağır sıklet boksta altın madalya kazandı. Profesyonel boks kariyerine 1969 yılında başladı ve 1973 yılında Muhammed Ali’ye yenilerek Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluğu’nu kaybetti. 1974 yılında bokstan emekli oldu ve rahipliğe geçti.

1987 yılında boksa geri dönen Foreman, 1994 yılında Michael Moorer’ı nakavt ederek Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluğu’nu kazandı. 1997 yılında bokstan ikinci kez emekli oldu.

İlgini Çekebilir!  Devin Physique

Foreman, boks kariyerinin dışında bir iş adamı olarak da başarılı oldu. George Foreman Grill adlı bir elektrikli ızgara üretti ve bu ızgara dünya çapında büyük bir başarı elde etti.

Foreman, 1996 yılında Hıristiyanlığı kabul etti ve rahip oldu. Halen Amerika Birleşik Devletleri’nde bir kilisede rahip olarak görev yapmaktadır.

George Foreman, boks tarihinin en önemli boksörlerinden biridir. Kariyerinde 81 maç yaptı ve 76’sını kazandı. 68 galibiyeti nakavtla elde etti. Foreman, 1994 yılında Michael Moorer’ı nakavt ederek Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluğu’nu kazanan en yaşlı boksör oldu.

Paylaş