Emma Myers

Emma Myers

   

Emma Myers Kimdir? Emma Myers Boyu Kaç? Emma Myers Kaç Kilogram? Emma Myers nereli? Emma Myers Vücut Ölçüleri Nedir? Emma Myers Kaç yaşında? Emma Myers Youtube? Emma Myers Instagram? Emma Myers TikTok? Emma Myers ’in hayatı. Emma Myers hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Emma Myers Doğum Tarihi?

Emma Myers 2 Nisan 2002 tarihinde doğmuştur.

Emma Myers Kaç Kilo?

Emma Myers 50 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Sebastian Vettel

Emma Myers Boyu Kaç?

Emma Myers boyu 160 santimetredir.

Emma Myers Kaç Yaşında?

Emma Myers 21 yaşındadır.

Emma Myers Nerelidir?

Emma Myers Amerikalıdır.

Emma Myers Vücut Ölçüleri Nedir?

Emma Myers Vücut Ölçüsü 30-24-31 inç.

Emma Myers Instagram?

Emma Myers Instagram.

Emma Myers Biyografisi Ve Hayatı

Emma Myers, 2 Nisan 2002’de Orlando, Florida’da doğdu. Amerikalı bir aktristir ve Netflix’in Wednesday dizisinde Enid Sinclair rolüyle tanınmaktadır.

Myers, 2010 yılında çocuk oyuncu olarak oyunculuğa başladı. İlk çıkışını The Glades adlı TV dizisinde yaptı. 2020 yılında Southern Gospel, A Taste of Christmas ve Girl in the Basement filmlerinde rol aldı.

2022 yılında Wednesday dizisinde Enid Sinclair rolüyle büyük bir çıkış yaptı. Wednesday, Netflix’in The Addams Family film serisine dayanan bir komedi-drama dizisidir. Myers, dizide Wednesday Addams’ın en yakın arkadaşı olan Enid Sinclair’i canlandırıyor.

İlgini Çekebilir!  Adrien Rabiot

Myers, oyunculuğun yanı sıra müzikle de ilgileniyor. K-pop hayranıdır ve özellikle Seventeen grubunu takip etmektedir. 2022 yılında Teen Vogue ile yaptığı röportajda, Yüzüklerin Efendisi ve Yıldız Savaşları fandomlarının “dünyayı görme biçimini şekillendiren çevrimiçi fandomun iki fantastik direği” olduğunu söyledi.

Myers, gelecekte oyunculuk kariyerine devam etmeyi planlıyor. Ayrıca müzik ve yazarlık ile de ilgileniyor.

Emma Myers, genç ve yetenekli bir aktristir. Kariyerinin başında olmasına rağmen, Wednesday dizisindeki performansıyla büyük bir başarı elde etti. Gelecekte neler başaracağını merakla bekliyoruz.

Paylaş