Dogan Can Polat 1

Doğan Can Polat

   

Doğan Can Polat Kimdir? Doğan Can Polat Boyu Kaç? Doğan Can Polat Kaç Kilogram? Doğan Can Polat nereli? Doğan Can Polat Kaç yaşında? Doğan Can Polat Vücut ölçüleri. Doğan Can Polat’in hayatı. Doğan Can Polat hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Doğan Can Polat Boyu Kaç?

Doğan Can Polat boyu 168 santimetredir.

Doğan Can Polat Kaç Kilo?

Doğan Can Polat Kilosu bilinmiyor.

Doğan Can Polat Nereli?

Doğan Can Polat Türkiyelidir.

Doğan Can Polat Doğum Tarihi?

Doğan Can Polat 3 Ağustos 1993 tarihinde doğmuştur.

Doğan Can Polat Kaç Yaşında?

Doğan Can Polat 30 yaşındadır.

Doğan Can Polat Instagram?

Doğan Can Polat Instagram.

Doğan Can Polat Biyografisi Ve Hayatı

Doğan Can Polat, 3 Ağustos 1993 tarihinde İstanbul Kadıköy semtinde doğmuştur. Makine mühendisliği eğitimini tamamlayan Doğan, spor hayatına beş yıl boyunca basketbol, iki yıl boyunca yüzme ve üç yıl boyunca boks sporuyla devam etti. Ancak 2010 yılında fitness ile tanışmasıyla birlikte, sekiz yıldır vücut geliştirme sporuyla uğraşmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Isak Hien

2017 yılında Türkiye Klasik Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda birincilik elde eden Doğan, aynı yarışmada uzun süreler boyunca geçilemeyecek en genç Şampiyonlar Şampiyonu ünvanını da kazanmıştır. Ayrıca, 2018 yılında Balkan Şampiyonası’nda birincilik elde ederek Türk bayrağını gururla dalgalandırmıştır.

Doğan, birçok eğitim programına ve seminere katılarak kendini sürekli geliştirmiştir. İkinci kademe fitness antrenörü olan Doğan, beş yıldır fitness yazıları yazmakta ve bilgi ve tecrübelerini Instagram hesabında her gün binlerce kişiyle paylaşmaktadır. En büyük mutluluğu, paylaştığı bilgilerle gelişen ve mutlu olan takipçileridir.

Ayrıca, Doğan Can Polat aynı zamanda @detoksfit, @dahafitol, @fasteffectwear ve @heromega_‘nın kurucu ortağıdır. Araba tutkunu olan Doğan, aynı zamanda online fitness eğitimi de vermektedir.

İlgini Çekebilir!  MrBeast (Jimmy Donaldson)

Doğan Can Polat, Türkiye’nin genç ve başarılı fitness şampiyonlarından biridir. Kendi sporculuk kariyerindeki başarılarıyla ve paylaştığı bilgilerle birçok insanı motive etmektedir. Doğan’ın tutkulu ve disiplinli çalışması, spor dünyasında önemli bir iz bırakmaktadır.

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir