Camila Mendes

Camila Mendes

   

Alia Bhatt Kimdir? Alia Bhatt Boyu Kaç? Alia Bhatt Kaç Kilogram? Alia Bhatt nereli? Alia Bhatt Kaç yaşında? Alia Bhatt Vücut ölçüleri. Alia Bhatt’in hayatı. Alia Bhatt hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Camila Mendes Doğum Tarihi?

Camila Mendes 29 Haziran 1994 tarihinde doğmuştur.

Camila Mendes Kaç Kilo?

Camila Mendes 55 kilogram ağırlığındadır.

Camila Mendes Boyu Kaç?

Camila Mendes boyu 157 santimetredir.

Camila Mendes Kaç Yaşında?

Camila Mendes 29 yaşındadır.

Camila Mendes Nerelidir?

Camila Mendes Amerikalıdır.

Camila Mendes Vücut Ölçüleri Nedir?

Camila Mendes Vücut Ölçüleri 35-25-34 inç.

Camila Mendes Instagram?

Camila Mendes Instagram.

Camila Mendes Biyografisi Ve Hayatı

Camila Mendes, 29 Haziran 1994 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde doğmuştur. Brezilyalı ebeveynlerin kızı olan Mendes, 4 yaşındayken ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmıştır.

Mendes, oyunculuk kariyerine 2016 yılında Netflix’in Riverdale adlı dizisinde Veronica Lodge karakterini canlandırarak başlamıştır. Riverdale dizisi, Archie Comics’in aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Dizi, Archie Andrews, Betty Cooper, Veronica Lodge ve Jughead Jones adlı dört arkadaşın hayatını anlatmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Terrence Ruffin

Mendes, Riverdale dizisiyle birlikte büyük bir üne kavuşmuştur. Dizi, dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşmıştır. Mendes, Riverdale dizisiyle birlikte birçok ödüle aday gösterilmiştir. 2017 yılında Teen Choice Ödülleri’nde Breakout Star (Kadın) ödülünü kazanmıştır.

Mendes, Riverdale dizisi dışında The Perfect Date (2019) ve The Stand In (2020) adlı filmlerde de rol almıştır. Mendes, Riverdale dizisinin yanı sıra modellik de yapmaktadır.

Mendes, sosyal medya platformlarında da oldukça aktiftir. Instagram’da 26.3 milyon takipçisi olan Mendes, sık sık fotoğraf ve video paylaşımları yapmaktadır. Mendes, Instagram’da yaptığı paylaşımlarla da büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

Camila Mendes, genç ve yetenekli bir oyuncudur. Riverdale dizisiyle birlikte büyük bir üne kavuşmuştur. Mendes, Riverdale dizisinin yanı sıra modellik de yapmaktadır. Sosyal medya platformlarında da oldukça aktif olan Mendes, büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

Paylaş