Candice Swanepoel

Candice Swanepoel

   

Candice Swanepoel Kimdir? Candice Swanepoel Boyu Kaç? Candice Swanepoel Kaç Kilogram? Candice Swanepoel nereli? Candice Swanepoel Vücut Ölçüleri Nedir? Candice Swanepoel Kaç yaşında? Candice Swanepoel Youtube? Candice Swanepoel Instagram? Candice Swanepoel TikTok? Candice Swanepoel ’in hayatı. Candice Swanepoel hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Candice Swanepoel Doğum Tarihi?

Candice Swanepoel 20 Ekim 1988 tarihinde doğmuştur.

Candice Swanepoel Kaç Kilo?

Candice Swanepoel 54 kilogram ağırlığındadır.

Candice Swanepoel Boyu Kaç?

Candice Swanepoel boyu 175 santimetredir.

Candice Swanepoel Kaç Yaşında?

Candice Swanepoel 35 yaşındadır.

Candice Swanepoel Nerelidir?

Candice Swanepoel Güney Afrikalıdır.

Candice Swanepoel Vücut Ölçüleri Nedir?

Candice Swanepoel Vücut Ölçüsü 34-23-34 inç.

Candice Swanepoel Instagram?

Candice Swanepoel Instagram.

Candice Swanepoel Biyografisi Ve Hayatı

Candice Swanepoel, 20 Ekim 1988’de Güney Afrika’nın Mooi River şehrinde doğdu. Hollanda kökenli bir ailenin kızıdır. 15 yaşındayken bir bit pazarında keşfedildi ve kısa sürede dünyanın en ünlü modellerinden biri oldu.

Swanepoel, Victoria’s Secret’ın en çok kazanan modellerinden biridir. 2010 yılından beri Victoria’s Secret Meleği olarak podyuma çıkmaktadır. Ayrıca Sports Illustrated Swimsuit Issue’nin kapağında yer alan ilk Güney Afrikalı modeldir.

İlgini Çekebilir!  Sandro Tonali

Swanepoel, modellik kariyerinin yanı sıra bir hayırseverdir. 2015 yılında Water.org ile birlikte “Candice Swanepoel Foundation” adlı bir vakıf kurdu. Bu vakıf, Güney Afrika’da temiz su ve sanitasyona erişimi olmayan insanlara yardım etmektedir.

Swanepoel, aynı zamanda bir iş kadınıdır. 2016 yılında kendi iç çamaşırı markası “Tropic of C”yi kurdu. Bu marka, sürdürülebilir malzemelerden üretilen iç çamaşırları ve bikinileri satmaktadır.

Swanepoel, 2015 yılında Brezilyalı model Hermann Nicoli ile evlendi..

Candice Swanepoel, güzelliği, başarısı ve hayırseverliği ile dünyanın en beğenilen modellerinden biridir.

Paylaş