Britney Spears

Britney Spears

   

Britney Spears Kimdir? Britney Spears Boyu Kaç? Britney Spears Kaç Kilogram? Britney Spears nereli? Britney Spears Vücut Ölçüleri Nedir? Britney Spears Kaç yaşında? Britney Spears Olayı? Britney Spears Youtube? Britney Spears Instagram? Britney Spears TikTok? Britney Spears’in hayatı. Britney Spears hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Britney Spears Doğum Tarihi?

Britney Spears 2 Aralık 1981 tarihinde doğmuştur.

Britney Spears Kaç Kilo?

Britney Spears 53 kilogram ağırlığındadır.

Britney Spears Boyu Kaç?

Britney Spears boyu 163 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Bruno Iglesias

Britney Spears Kaç Yaşında?

Britney Spears 42 yaşındadır.

Britney Spears Nerelidir?

Britney Spears Amerikalıdır.

Britney Spears Vücut Ölçüleri Nedir?

Britney Spears Vücut Ölçüsü 35-25-34 inç.

Britney Spears Instagram?

Britney Spears Instagram.

Britney Spears Biyografisi Ve Hayatı

Britney Jean Spears, 2 Aralık 1981’de Amerika Birleşik Devletleri’nin Mississippi eyaletinde doğdu. Oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı olan Spears, 1990’lı yılların başında Disney Channel’ın “Mickey Mouse Club” adlı televizyon dizisinde rol alarak kariyerine başladı. 1999 yılında ilk albümü “Baby One More Time”ı yayınladı ve bu albüm dünya çapında büyük bir başarı elde etti. Spears, kariyeri boyunca 10 stüdyo albümü yayınladı ve bu albümlerden dünya çapında 150 milyondan fazla kopya sattı. Ayrıca 60’tan fazla single yayınladı ve bu single’lar dünya çapında 100 milyondan fazla kez indirildi.

İlgini Çekebilir!  Nikola Jokic

Spears, müzik kariyerinin yanı sıra oyunculuk kariyerinde de başarılı oldu. 2002 yılında “Crossroads” adlı filmde başrol oynadı ve bu film dünya çapında 60 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Spears, ayrıca “Will & Grace”, “How I Met Your Mother” ve “The Simpsons” gibi televizyon dizilerinde de rol aldı.

Spears, kişisel hayatı ile de sık sık gündeme geldi. 2004 yılında Kevin Federline ile evlendi ve bu evlilikten iki çocuğu oldu. Ancak çift 2007 yılında boşandı. Spears, boşanma sürecinde geçirdiği zor zamanlar nedeniyle zihinsel sağlık sorunları yaşadı. 2008 yılında bir psikiyatri kliniğine yatırıldı ve 2008-2019 yılları arasında babası Jamie Spears tarafından vasisi olarak atandı.

İlgini Çekebilir!  LVBEL C5 

Spears, 2021 yılında babasının vasisi olmaktan çıkarılmasını talep etti. Bu dava uzun süredir devam ediyor ve Spears, bu davada sonunda babasının vasisi olmaktan çıkarıldı.

Britney Spears, müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazandı. 6 Grammy Ödülü, 11 Billboard Müzik Ödülü ve 2 MTV Video Müzik Ödülü dahil olmak üzere birçok ödülün sahibidir. Spears, ayrıca Time dergisinin “Dünyanın En Etkili 100 Kişisi” listesinde yer aldı.

Britney Spears, tüm zamanların en başarılı pop yıldızlarından biridir. Müzik kariyeri boyunca dünya çapında 150 milyondan fazla albüm sattı ve 100 milyondan fazla single indirdi. Spears, ayrıca kişisel hayatı ile de sık sık gündeme geldi ve bu durum onu dünyanın en ünlü pop yıldızlarından biri haline getirdi.

Paylaş