Bebe Rexha

Bebe Rexha

   

Bebe Rexha Kimdir? Bebe Rexha Boyu Kaç? Bebe Rexha Kaç Kilogram? Bebe Rexha nereli? Bebe Rexha Vücut Ölçüleri Nedir? Bebe Rexha Kaç yaşında? Bebe Rexha Youtube? Bebe Rexha Instagram? Bebe Rexha TikTok? Bebe Rexha ’in hayatı. Bebe Rexha hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Bebe Rexha Doğum Tarihi?

Bebe Rexha 30 Ağustos 1989 tarihinde doğmuştur.

Bebe Rexha Kaç Kilo?

Bebe Rexha 64 kilogram ağırlığındadır.

Bebe Rexha Boyu Kaç?

Bebe Rexha boyu 165 santimetredir.

Bebe Rexha Kaç Yaşında?

Bebe Rexha 34 yaşındadır.

Bebe Rexha Nerelidir?

Bebe Rexha Amerikalıdır.

Bebe Rexha Vücut Ölçüleri Nedir?

Bebe Rexha Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Bebe Rexha Instagram?

Bebe Rexha Instagram.

Bebe Rexha Biyografisi Ve Hayatı

Bebe Rexha, Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı. 30 Ağustos 1989’da New York’ta Arnavut kökenli bir ailede doğdu.

Erken yaşamı ve kariyeri

Bebe Rexha, müzik kariyerine 2009’da Pete Wentz’in yönettiği Black Cards adlı bir grupta vokalist olarak başladı. Ancak grup büyük bir çıkış yapamadı. 2010 yılında Günther ve Nadia Ali ile birlikte Cash Cash adlı elektronik müzik grubunun “Take Me Home” adlı şarkısında vokalist olarak yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Ulisses Jr (Ulissesworld)

2014 yılında Bebe Rexha, kendi adını taşıyan ilk solo EP’sini çıkardı. EP’den çıkan “I Can’t Stop Drinking About You” ve “Gone” şarkıları, Billboard Hot 100 listesinde ilk 40’a girdi.

2016 yılında Bebe Rexha, G-Eazy ile birlikte yaptığı “Me, Myself & I” şarkısıyla büyük bir çıkış yaptı. Şarkı, Billboard Hot 100 listesinde 1 numaraya kadar yükseldi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde platin plak kazandı.

Bebe Rexha, 2018 yılında David Guetta ile birlikte yaptığı “Hey Mama” şarkısıyla da dünya çapında bir hit yakaladı. Şarkı, Billboard Hot 100 listesinde 3 numaraya kadar yükseldi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 kez platin plak kazandı.

Bebe Rexha, 2018 yılında ilk stüdyo albümü olan “Expectations”ı çıkardı. Albüm, Billboard 200 listesinde 2 numaraya kadar yükseldi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde platin plak kazandı. Albümden çıkan “Meant to Be” şarkısı, Billboard Hot 100 listesinde 1 numaraya kadar yükseldi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 9 kez platin plak kazandı.

İlgini Çekebilir!  Claudia Alende

Bebe Rexha, 2021 yılında ikinci stüdyo albümü olan “Better Mistakes”ı çıkardı. Albüm, Billboard 200 listesinde 4 numaraya kadar yükseldi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde altın plak kazandı. Albümden çıkan “Sacrifice” şarkısı, Billboard Hot 100 listesinde 11 numaraya kadar yükseldi.

Kişisel hayatı

Bebe Rexha, 2019 yılında şarkıcı ve söz yazarı G-Eazy ile nişanlandı. Ancak 2020 yılında çift ayrıldı.

Bebe Rexha neden bu kadar popüler?

Bebe Rexha, güçlü vokali ve enerjik sahne performansıyla tanınmaktadır. Ayrıca, kendi yazdığı şarkılarıyla da dikkat çekmektedir.

Bebe Rexha, sosyal medya platformlarında da oldukça popülerdir. Instagram’da 10 milyondan fazla, Twitter’da 13 milyondan fazla ve TikTok’ta 30 milyondan fazla takipçisi vardır.

Bebe Rexha, Amerika’nın en başarılı genç sanatçılarından biridir. Güçlü bir ses, yetenekli bir söz yazarı ve sosyal medya yıldızı olması, onu müzik endüstrisinde öne çıkarmaktadır.

Paylaş