Bethany Tomlinson

Bethany Tomlinson

   

Bethany Tomlinson Kimdir? Bethany Tomlinson Boyu Kaç? Bethany Tomlinson Kaç Kilogram? Bethany Tomlinson nereli? Bethany Tomlinson Kaç yaşında? Bethany Tomlinson Vücut ölçüleri. Bethany Tomlinson’in hayatı. Bethany Tomlinson hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Bethany Tomlinson Boyu Kaç?

Bethany Tomlinson boyu 160 santimetredir.

Bethany Tomlinson Kaç Kilo?

Bethany Tomlinson 56kg ağırlığındadır.

Bethany Tomlinson Nereli?

Bethany Tomlinson İngilterelidir.

Bethany Tomlinson Doğum Tarihi?

Bethany Tomlinson 1996 tarihinde doğmuştur.

Bethany Tomlinson Kaç Yaşında?

Bethany Tomlinson 27 yaşındadır.

Bethany Tomlinson Tanındığı Ad?

Bethany Tomlinson instagramda beth_fitnessuk olarak tanınmaktadır.

Bethany Tomlinson Biyografisi ve Hayatı

Diğer kadınların aksine, Bethany’nin hikayesi aşırı kilolu olması veya yeme bozukluğu ile başlamadı. Sıska fiziğiyle mutsuz oldu. Bethany doğal olarak geniş omuzlarının onu orantısız göründüğünü hissetti ve bu onun güvenini ve öz saygısını olumsuz yönde etkiledi. Bu noktada kendine güveni o kadar düşüktü ki bol tişörtler dışında çoğu kıyafetle rahat hissetmiyordu. Kendini tartmaya başladıktan sonra, ne kadar zayıf olduğunun daha da farkına vardı. Sonuç olarak, ruh hali gerçekten dibe vurdu ve ailesine ve arkadaşlarına aşağılık bir tavırla davrandığını fark etti.

İlgini Çekebilir!  Johnny Depp

Bethany mücadelelerinden bahsediyor:

“Kendimi tartmaya başladığımda, işte o zaman kontrolü biraz kaybettim. Her sabah tartılırdım ve dalgalanırdı.

“Kilo alacağımı umarak bütün bu abur cuburları yiyordum, ruh halim kötüydü, sadece ebeveynlerime karşı kötüydüm ve hiç enerjim yoktu, beyin fonksiyonum kötüydü ”

“Kendimi tartmak için neredeyse her gün ağlardım ve bu sağlıksız bir takıntı haline geldi.”  -Bethany Tomlinson

Bethany liseden mezun olmadan bir yıl önce, hayatını olumsuz yönde değiştirecek bazı olaylarla karşılaştı. Babasına kanser teşhisi kondu ve bu da güven sorunlarını daha da ağırlaştırdı. Bethany babasının vefatıyla hayatının bir başka zor dönemine girdi. Ancak, bu onda bir kıvılcım yaktı ve sorunlarıyla savaşmaya karar verdi.

“Onun için kendime bir şeyler yapmaya, Üniversiteyi çalıştırmaya ve onu gururlandırmaya kararlıydım. Her zaman üniversiteye gitmemi istiyordu ve aslında kendisi de bir derece alıyordu – inanılmaz derecede zeki bir adamdı.  -Bethany Tomlinson

İlgini Çekebilir!  Stella Maxwell

Hayattaki her şey, yaptığım her şey için destekleyeceği ve yanlış giden her şey için 1 numaralı hayranımdı, bana yardım etmek için orada olacaktı. Bu yüzden sorunlarımla mücadele ettim ve üniversiteye bir şans verdim. ”

Bethany liseden mezun olduktan sonra üniversitede okumak için evden ayrılmanın hem fiziksel hem de zihinsel olarak hayatında bir dönüm noktası olacağını umdu. Sıkıntıların ardından güç bulan Bethany tartıya olan saplantısını kabul etmeye ve fitness forumları aracılığıyla çevrimiçi yardım aramaya başladı; Sonunda motivasyon ve örnek olması amacıyla fitness modellerini takip etmek için bir Instagram profili oluşturdu. Nihayetinde, bayan sporcuların etkileyici dönüşüm fotoğraflarını gördükten sonra, Bethany nihayet fitness yolculuğuna başlamak için motivasyonu buldu. Çok geçmeden spor salonunda antrenman yapmaya başladı, fitness ve beslenme hakkında daha fazla şey öğrenmeye kararlıydı.

Bethany spor salonunda antrenman yapmaya başlamış olmasına rağmen, ağırlık antrenmanına başlamak için gereken özgüvene hâlâ sahip değildi Toplum içinde egzersiz yapmanın korkutucu olduğunu fark etti ve sürekli kardiyo yapmaktan motivasyonu yavaş yavaş düştü. Babasını gururlandırmaya kararlı olan Bethany, sonunda fitness hedeflerinde başarılı oldu. Spor salonunda ağırlık kaldırmaya başlama cesaretini toplamayı başardı ve bu, spor salonunda güçlü bir ilerleme kaydetmesine yol açtı. Diyetinde doğru dengeyi bulduktan sonra, Bethany nihayet sıkı çalışmasının sonuçlarını görmeye başladı ve sonunda gurur duyduğu bir fiziğe ulaşmaya başladı. Bu sadece özgüveninizi ve güveninizi artırmakla kalmadı, aynı zamanda ona başkalarına ilham verme dürtüsünü de aşıladı. Kilo sorunları ile mücadele edenlerin başarılı olmak için zindeliği kullanarak gerçekten bir değişiklik yapabileceklerini bilmelerini istedi.

İlgini Çekebilir!  Enzo Fernandez

Dönüşümünden cesaret alan Bethany, kendi fitness yolculuğuna çıkan kadınlara ulaşmak umuduyla Instagram profilini (beth_fitnessUK) kullanarak antrenmanlarının resimlerini ve videolarını yayınlamaya başladı. Bethany’nin hikayesi 1 yıl içinde dünya çapındaki fitness topluluğunun kalbine dokundu. Onun inanılmaz fiziğini ve dönüşümünü fark ettiler, övgüler yağdırdılar ve ilerlemesine devam etmesi için onu cesaretlendirdiler. Bethany, yalnızca Instagram’da değil, YouTube’daki vlog’ları aracılığıyla da çok sayıda takipçi çekmişti. Sonuçta, bu onun başarısının yolunu açtı ve uluslararası alanda bir sosyal medya fitness fenomeni olarak tanındı.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir