Anna Zak

Anna Zak

   

Anna Zak Kimdir? Anna Zak Boyu Kaç? Anna Zak Kaç Kilogram? Anna Zak nereli? Anna Zak Vücut Ölçüleri Nedir? Anna Zak Kaç yaşında? Anna Zak Youtube? Anna Zak Instagram? Anna Zak TikTok? Anna Zak ’in hayatı. Anna Zak hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Anna Zak Doğum Tarihi?

Anna Zak 12 Mart 2001 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Bella Poarch

Anna Zak Kaç Kilo?

Anna Zak 55 kilogram ağırlığındadır.

Anna Zak Boyu Kaç?

Anna Zak boyu 180 santimetredir.

Anna Zak Kaç Yaşında?

Anna Zak 22 yaşındadır.

Anna Zak Nerelidir?

Anna Zak Rusyalıdır.

Anna Zak Vücut Ölçüleri Nedir?

Anna Zak Vücut Ölçüsü 32-24-36 inç.

Anna Zak Instagram?

Anna Zak Instagram.

Anna Zak Biyografisi Ve Hayatı

Anna Zak, 12 Mart 2001 tarihinde Rusya’nın Soçi şehrinde doğmuş, İsrailli bir sosyal medya fenomeni, model ve şarkıcıdır.

Sosyal Medya Kariyeri

Anna Zak, sosyal medya kariyerine 2016 yılında Instagram’da başladı. Kısa sürede geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Zak, TikTok’ta da aktif olarak içerik üretmeye başladı. 2023 yılı itibarıyla TikTok’ta 4 milyon, Instagram’da ise 1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Orkun Kökçü

Modellik Kariyeri

Anna Zak, sosyal medya kariyerinin yanı sıra modellik de yapmaktadır. 2017 yılında, İsrail’in en büyük moda markalarından biri olan Castro’nun yüzü seçilmiştir.

Şarkıcılık Kariyeri

Anna Zak, 2018 yılında müzik kariyerine başlamıştır. İlk single’ı olan “Milim” ile büyük bir başarı yakalayan Zak, bu şarkısıyla İsrail’de listelerde bir numaraya yükselmiştir. Zak, bugüne kadar 5 single ve 1 albüm çıkarmıştır.

Paylaş