Elena Kamperi

Elena Kamperi

   

Elena Kamperi Kimdir? Elena Kamperi Boyu Kaç? Elena Kamperi Kaç Kilogram? Elena Kamperi nereli? Elena Kamperi Vücut Ölçüleri Nedir? Elena Kamperi Kaç yaşında? Elena Kamperi Youtube? Elena Kamperi Instagram? Elena Kamperi TikTok? Elena Kamperi ’in hayatı. Elena Kamperi hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Elena Kamperi Doğum Tarihi?

Elena Kamperi 4 Kasım 1999 tarihinde doğmuştur.

Elena Kamperi Kaç Kilo?

Elena Kamperi 55 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Katherine Langford

Elena Kamperi Boyu Kaç?

Elena Kamperi boyu 170 santimetredir.

Elena Kamperi Kaç Yaşında?

Elena Kamperi 28 yaşındadır.

Elena Kamperi Nerelidir?

Elena Kamperi Yunanistanlıdır.

Elena Kamperi Vücut Ölçüleri Nedir?

Elena Kamperi Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Elena Kamperi Instagram?

Elena Kamperi Instagram.

Elena Kamperi Biyografisi Ve Hayatı

Elena Kamperi, 4 Kasım 1999’da Yunanistan’da doğdu. Yunan asıllı bir YouTuber ve Twitch yayıncısıdır. Kamperi, YouTube’da 1.1 milyondan fazla aboneye ve Twitch’te 29.000’den fazla takipçiye sahiptir. Kamperi, genellikle Warzone adlı video oyununu oynadığı videoları yayınlamaktadır. Kamperi, güzelliği ve çekiciliği ile de tanınmaktadır. Instagram’da 1.1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Kamperi, Yunan medyasında da yer almıştır.

Elena Kamperi, 2018 yılında YouTube kanalını açtı. İlk videolarını Warzone adlı video oyununu oynarken yayınladı. Kamperi’nin videoları kısa sürede popüler oldu ve kısa sürede kanalında milyonlarca aboneye ulaştı. Kamperi, YouTube’da yayınladığı videoların yanı sıra Twitch’te de yayın yapmaktadır. Kamperi’nin Twitch yayınları da oldukça popülerdir.

İlgini Çekebilir!  Dolly Castro

Elena Kamperi, güzelliği ve çekiciliği ile de tanınmaktadır. Instagram’da 1.1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Kamperi, Yunan medyasında da yer almıştır.

Elena Kamperi, YouTube’da ve Twitch’te milyonlarca takipçiye sahip başarılı bir YouTuber ve Twitch yayıncısıdır. Kamperi, güzelliği ve çekiciliği ile de tanınmaktadır.

Paylaş