Anna Delyla

Anna Delyla

   

Anna Delyla Kimdir? Anna Delyla Boyu Kaç? Anna Delyla Kaç Kilogram? Anna Delyla nereli? Anna Delyla Kaç yaşında? Anna Delyla Vücut ölçüleri. Anna Delyla’in hayatı. Anna Delyla hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Anna Delyla Boyu Kaç?

Anna Delyla boyu 173 santimetredir.

Anna Delyla Kaç Kilo?

Anna Delyla 65kg ağırlığındadır.

Anna Delyla Nereli?

Anna Delyla Hollandalıdır.

İlgini Çekebilir!  Katrin Shumskaya

Anna Delyla Doğum Tarihi?

Anna Delyla 20 Ocak 1986 tarihinde doğmuştur.

Anna Delyla Kaç Yaşında?

Anna Delyla 37 yaşındadır.

Anna Delyla Biyografisi ve Hayatı

Anna Delyla Hollanda’da doğdu ve o zamandan beri Middelburg’da yaşıyor. Anna büyürken dansla ilgileniyordu. Klasik bale, balo salonu dansı, caz balesi ve sokak dansına kadar farklı dans türlerinde çalıştı. Anna, gençlik yıllarına geldiğinde dansı bir kenara bıraktı ve model olarak çalışmaya başladı. Hala dansa tutkusu olduğunu söylüyor, ancak kariyerini üzerine inşa edeceği başka şeylere odaklanmaya karar verdi. Bunlardan biri modellikti.

Anna’nın hayatında her şey yolunda gidiyordu. Fakat bir gün Anna kızına hamile kaldı. Bu, kariyerini askıya alması ve zamanını ve enerjisini çocuğuna odaklaması gerektiği anlamına geliyordu. Anna’nın dediği gibi; “Kızım hayatımın, aşkımın, motivasyonumun ve gücümün merkezi.”

İlgini Çekebilir!  Avani Gregg

Kızı biraz büyüdüğünde, Anna tekrar kendine bir zaman ayırdı. Eski fizğine geri dönmeye ve hem fiziksel hem de duygusal olarak daha güçlü olmaya karar verdi.

Anna: ” Kendim için tekrar bir şeyler yapma zamanının geldiğine karar verdim, sadece fiziksel olarak değil zihinsel olarak da güçlü olmak istedim.”

Vücut geliştirmeyi hedeflerine ulaşmak için mükemmel bir yol olarak gördü. Anna kısa süre sonra spor salonunda antrenman yapmaya başladı. Anna’nın onu destekleyecek kimse olmadan yalnız başına çalışması kolay olmasa da. Sıkı çalışması yavaş yavaş ödüllendiriliyordu. Hayatının en iyi fiziğine ulaşmaya başladı ve her zamankinden daha iyi hissetmeye başladı.

2014 yılında, başarılı bir şekilde forma girdikten sonra. Anna, ilk bikini yarışmasına katılmanın daha da büyük bir mücadeleye girme zamanının geldiğine karar verdi. Spor salonunda aylarca sıkı çalıştıktan sonra, zorlukla kazandığı fiziğini diğer kadın yarışmacılara karşı test etme zamanının geldiğini hissetti. Anna ilk şovunda birincilik ödülünü aldı. Anna düzenli olarak bikini yarışmalarına katılmaya başladı. Sadece bir yıl içinde, IFBB uluslararası yarışmalarında yarışmaya hak kazanan beş yarışmadan geçti.

İlgini Çekebilir!  Ana Lorde

Anna’nın bikini sahnesindeki sonuçları gözden kaçmadı. Kısa süre sonra, kendisine bir sponsorluk anlaşması teklif eden ünlü bir spor şirketi onunla iletişime geçti. Sponsorlu bir model olma fırsatından heyecan duyan Anna, fitness kariyerini ilerletmesine faydası olacağını bilerek teklifi kabul etti. Anna fitness endüstrisindeki yükselişine devam etti. Hollandalı en tanınmış fitness modellerinden ve internet fenomenlerinden biri haline geldi.

Anna Delyla Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

Enercup 2014 – 1.

Open Rotterdam – 6.

Iron Maiden 2015 – 1.

JBC grand Prix – 4.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir