Alexandra Daddario

Alexandra Daddario

   

Alexandra Daddario Kimdir? Alexandra Daddario Boyu Kaç? Alexandra Daddario Kaç Kilogram? Alexandra Daddario nereli? Alexandra Daddario Vücut Ölçüleri Nedir? Alexandra Daddario Kaç yaşında? Alexandra Daddario Youtube? Alexandra Daddario Instagram? Alexandra Daddario TikTok? Alexandra Daddario ’in hayatı. Alexandra Daddario hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Alexandra Daddario Doğum Tarihi?

Alexandra Daddario 16 Mart 1986 tarihinde doğmuştur.

Alexandra Daddario Kaç Kilo?

Alexandra Daddario 57 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Florence Pugh

Alexandra Daddario Boyu Kaç?

Alexandra Daddario boyu 175 santimetredir.

Alexandra Daddario Kaç Yaşında?

Alexandra Daddario 37 yaşındadır.

Alexandra Daddario Nerelidir?

Alexandra Daddario Amerikalıdır.

Alexandra Daddario Vücut Ölçüleri Nedir?

Alexandra Daddario Vücut Ölçüsü 36-25-37 inç.

Alexandra Daddario Instagram?

Alexandra Daddario Instagram.

Alexandra Daddario Biyografisi Ve Hayatı

Alexandra Daddario, 16 Mart 1986’da New York’ta doğdu. Babası Richard Daddario, İtalyan ve Yunan kökenlidir. Annesi Rhea Durham, İrlandalı kökenlidir. Daddario, New York Üniversitesi’nde sanat tarihi eğitimi aldı.

Daddario, oyunculuk kariyerine 2002 yılında başladı. İlk olarak, ABC’nin “All My Children” adlı dizisinde rol aldı. Daha sonra, “Law & Order”, “Entourage”, “White Collar” ve “Grey’s Anatomy” gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Eva Andressa

Daddario’nun sinemadaki ilk önemli rolü, 2009 yılında yayınlanan “The Sisterhood of the Traveling Pants 2” adlı filmde oldu. Filmde, Blake Lively, Amber Tamblyn ve America Ferrera ile birlikte rol aldı.

Daddario’nun kariyerinde dönüm noktası olan rolü, 2010 yılında yayınlanan “Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief” adlı filmde oldu. Filmde, Percy Jackson’ın (Logan Lerman) kız arkadaşı Annabeth Chase’i canlandırdı.

Daddario, “Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief” filminin ardından, “Texas Chainsaw 3D”, “The Paperboy”, “Baywatch”, “San Andreas” ve “The Lost City” gibi filmlerde rol aldı.

Daddario, güzelliği ve oyunculuğu ile tanınmaktadır. Forbes tarafından dünyanın en güzel kadınlarından biri seçilmiştir. Ayrıca, Maxim, FHM ve Sports Illustrated gibi dergilerin kapağında yer almıştır.

İlgini Çekebilir!  Olivia Dunne

Daddario, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır. Instagram’da 24 milyondan fazla takipçisi vardır.

Alexandra Daddario, Hollywood’un yükselen yıldızlarından biridir. Kariyerinde daha büyük başarılara imza atacağı kesindir.

Paylaş