Logan Franklin

Logan Franklin

   

Logan Franklin Kimdir? Logan Franklin Bel Ölçüsü Nedir? Logan Franklin Kol Ölçüsü Nedir? Logan Franklin Boyu Kaç? Logan Franklin Kaç Kilogram? Logan Franklin Göğüs Ölçüsü Nedir? Logan Franklin nereli? Logan Franklin Kaç yaşında? Logan Franklin Vücut ölçüleri. Logan Franklin’in hayatı. Logan Franklin hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Logan Franklin Doğum Tarihi?

Logan Franklin 1991 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Sarah Hasner

Logan Franklin Kaç Kilo?

Logan Franklin 83-88 kilogram ağırlığındadır.

Logan Franklin Boyu Kaç?

Logan Franklin boyu 180 santimetredir.

Logan Franklin Kaç Yaşında?

Logan Franklin 32 yaşındadır.

Logan Franklin Nerelidir?

Logan Franklin Amerikalıdır.

Logan Franklin Göğüs Ölçüsü Nedir?

Logan Franklin Göğüs Ölçüsü bilinmemektedir.

Logan Franklin Kol Ölçüsü Nedir?

Logan Franklin Kol Ölçüsü bilinmemektedir.

Logan Franklin Bel Ölçüsü Nedir?

Logan Franklin Bel Ölçüsü bilinmemektedir.

Logan Franklin Instagram?

Logan Franklin Instagram.

Logan Franklin Biyografisi Ve Hayatı

Logan, Teksas’ta doğduğunda oldukça gençti ve her zaman atletik bir yapıya sahipti. Lisedeyken futbol, beyzbol ve motokros gibi sporlarla ilgileniyordu. Ancak kaldırmaya ilk başladığında bench presste barı kaldıramadığı için utanıyordu çünkü diğer futbol takımı üyelerine göre küçük ve güçsüz kalıyordu.

İlgini Çekebilir!  Joao Mario

Ancak bu durum, boyut ve güç kazanma arzusunu alevlendirdi ve babasının teşvikiyle 14 yaşında evdeki spor salonuna adım attı. İşte o an, onun için dünyayı dolaşacak uzun bir yolculuğun başlangıcıydı.

Logan, ABD Ordusu’na katılmaya karar verdi ve sonraki 4 yıl boyunca eğitimine devam ederek fiziksel olarak gelişti. Zorlu koşullar altında Afganistan’da savaştı, ancak cesareti ve kararlılığı sayesinde bu deneyimi atlattı. 13 ay sonra evine döndü ve daha sonra Güney Kore’de bir birime atanana kadar orada önemli bir görevde bulundu.

Sonunda, ABD Ordusunda 5 yıl boyunca onurlu bir hizmetin ardından yurda döndü. Artık profesyonel bir vücut geliştirmeci olma hedefine daha da azimli bir şekilde yaklaşıyordu. Ordudaki deneyimi, başarıya ulaşmak için gerekli disiplini ve motivasyonu ona öğretmişti.

İlgini Çekebilir!  Lyna Perez

Logan, vücut geliştirme sektöründe kendi izini bırakmaya kararlı. Bu yeni döneme heyecanla adım atıyor ve gelecekteki başarılarını sabırsızlıkla bekliyor.

Başarılar

  • 2014 Formulation 1 Classic – MP Class D açık 1.lik
  • 2014 Ulusal Yarışması – MP Sınıfı D 1.lik ve Genel Kazanan
  • 2015 Pittsburgh Pro
  • 2015 Dallas Avrupa
  • 2015 New York Pro
  • 2016 Karina Nascimento Pro (2.lik)
  • 2016 NY Pro (4. Sıra)
  • 2016 Dallas Avrupa (2.lik)
Paylaş