Sweetie Fox 1

Sweetie Fox

   

Sweetie Fox Kimdir? Sweetie Fox Boyu Kaç? Sweetie Fox Kaç Kilogram? Sweetie Fox nereli? Sweetie Fox Vücut Ölçüleri Nedir? Sweetie Fox Kaç yaşında? Sweetie Fox Youtube? Sweetie Fox Instagram? Sweetie Fox TikTok? Sweetie Fox ’in hayatı. Sweetie Fox hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sweetie Fox Doğum Tarihi?

Sweetie Fox 25 Haziran 2001 tarihinde doğmuştur.

Sweetie Fox Kaç Kilo?

Sweetie Fox 57 kilogram ağırlığındadır.

Sweetie Fox Boyu Kaç?

Sweetie Fox boyu 165 santimetredir.

Sweetie Fox Kaç Yaşında?

Sweetie Fox 22 yaşındadır.

Sweetie Fox Nerelidir?

Sweetie Fox Rusyalıdır.

Sweetie Fox Vücut Ölçüleri Nedir?

Sweetie Fox Vücut Ölçüsü 32-23-32 inç.

Sweetie Fox Instagram?

Sweetie Fox Instagram.

Sweetie Fox Biyografisi Ve Hayatı

Sweetie Fox, YouTube’da 1,5 milyondan fazla abonesi olan bir vlogger ve içerik üreticisidir. 2016 yılında YouTube kanalını açtı ve o zamandan beri makyaj, cilt bakımı, moda ve yaşam tarzı hakkında videolar yayınlıyor. Videoları eğlenceli ve bilgilendiricidir ve Sweetie Fox’un pozitif ve enerjik kişiliği, izleyicileri tarafından çok sevilmektedir.

İlgini Çekebilir!  Toni Breidinger

Sweetie Fox, Güney Kore’de doğdu ve büyüdü. 17 yaşındayken YouTube kanalını açtı ve ilk videolarını yayınlamaya başladı. Videoları kısa sürede popüler oldu ve kısa sürede YouTube’da bir yıldız haline geldi.

Sweetie Fox, YouTube’daki başarısını kullanarak, diğer insanlara ilham vermek ve onları motive etmek için platformunu kullanıyor. Videolarında, izleyicilerine kendileri olmaları ve hayallerinin peşinden gitmeleri için cesaret veriyor. Sweetie Fox, YouTube’da bir ilham kaynağıdır ve izleyicileri tarafından çok sevilmektedir.

Paylaş