Sinem Ozgur

Sinem Özgür

   

Sinem Özgür Kimdir? Sinem Özgür Boyu Kaç? Sinem Özgür Kaç Kilogram? Sinem Özgür nereli? Sinem Özgür Kaç yaşında? Sinem Özgür Instagram? Sinem Özgür Twitter? Sinem Özgür Vücut ölçüleri. Sinem Özgür’in hayatı. Sinem Özgür hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sinem Özgür Doğum Tarihi?

Sinem Özgür 2002 tarihinde doğmuştur.

Sinem Özgür Kaç Kilo?

Sinem Özgür 50 kilogram ağırlığındadır.

Sinem Özgür Boyu Kaç?

Sinem Özgür boyu 168 santimetredir.

Sinem Özgür Kaç Yaşında?

Sinem Özgür 21 yaşındadır.

Sinem Özgür Nerelidir?

Sinem Özgür Bursalıdır.

Sinem Özgür Vücut Ölçüleri Nedir?

Sinem Özgür Vücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Sinem Özgür Instagram?

Sinem Özgür Instagram.

Sinem Özgür Twitter?

Sinem Özgür Twitter.

Sinem Özgür Biyografisi Ve Hayatı

Bursa doğumlu Sinem Özgür, 2002 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Bulgar göçmeni olan Sinem, şu anda 20 yaşındadır ve Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Hekimliği Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Ancak, Sinem’in tanınmasını sağlayan alan yüzmedir. Çocuk yaşlardan itibaren yüzme sporuna ilgi duyan Sinem, bu alanda milli takıma kadar yükselmiştir, ancak kariyerini sonlandırmıştır.

İlgini Çekebilir!  İvana Knöll

Sinem Özgür’ün tanınmaya başladığı adım ise sosyal medyadır. Çeşitli platformlarda oluşturduğu profiller sayesinde binlerce kişiye ulaşmış ve milyonlarca etkileşim elde etmiştir. Özellikle Instagram fenomeni olarak bilinen Sinem, sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanarak kısa sürede popülerlik kazanmıştır.

Sinem Özgür, yüzme kariyerinin ardından sosyal medya fenomenliğiyle adını duyurmuştur. 2002 doğumlu olan Sinem, Bursa’da dünyaya gelmiştir ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Bursa Uludağ Üniversitesi’nde Veteriner Hekimliği okumaya başlamıştır.

Günümüzde ise Sinem Özgür, sosyal medya kanallarına odaklanarak kısa sürede fenomen haline gelmiştir. Instagram üzerinde oluşturduğu profil sayesinde geniş bir takipçi kitlesi elde etmiş ve popülerlik kazanmıştır. 1.68 cm boyunda ve 49 kg ağırlığında olan Sinem, bekardır ve sosyal medya üzerinde aktif bir şekilde içerik paylaşmaktadır.

Paylaş