Savas Cebeci

Savaş Cebeci

   

Savaş Cebeci Kimdir? Savaş Cebeci Boyu Kaç? Savaş Cebeci Kaç Kilogram? Savaş Cebeci nereli? Savaş Cebeci Kaç yaşında? Savaş Cebeci Vücut ölçüleri. Savaş Cebeci’in hayatı. Savaş Cebeci hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Savaş Cebeci Boyu Kaç?

Savaş Cebeci boyu 187 santimetredir.

Savaş Cebeci Kaç Kilo?

Savaş Cebeci 115kg ağırlığındadır.

Savaş Cebeci Nereli?

Savaş Cebeci Türkiyelidir.

Savaş Cebeci Doğum Tarihi?

Savaş Cebeci 17 Ağustos 1974 tarihinde doğumuştur.

Savaş Cebeci Kaç Yaşında?

Savaş Cebeci 49 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Allan Saint-Maximin

Savaş Cebeci Biyografisi ve Hayatı

Savas Cebeci uzun yıllardır New york’ta Personal Trainer ve Manuel Terapist olarak çalışmaktadır. Bu alanlarda çalışan kişilere anatomi ve kinesiology konusunda dersler vermektedir. İyi düzeyde Fransızca ve İngilizce bilmektedir. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Ögretmenliği’nden mezun olmuştur. Ögrencilik yıllarında İstanbul’da çeşitli fitness salonlarında ve Akdeniz bölgesi’ndeki birçok turistik otelin spor kompleksinde “personal trainer”olarak çalışmıştır. Daha sonra Fransa’ya yerleşmiştir. 6 yıl kadar Paris’te personal trainer olarak çalışmaya devam etmiştir.

Paris serüveni bittikten sonra New York’a yerleşip , Eğitim hayatına New York’ta devam etmiştir. “Swedish Institute College of Health Sciences University” de ‘masaj ve body work’ bölümünü bitirip, burada spor masajı, postur analizi, kaslarla ilgili postur bozukluklarının manuel terapisi, uygun egzersiz hazırlama konusunda uzmanlaşmıştır. New York State lisans sınavına girip lisansını almış ve “NASM: National Academy Sport Medicine’den Amerika genelinde geçerli olan Personal Trainer sertifikasını almıştır. “NCBTMB, National Certification Board For Therapeutic Massage And Body Work” sınavlarına girip yine Amerika genelinde geçerli olan “Body Work Uzmani” lisansını almıştır.

İlgini Çekebilir!  Lisa Müller

ACE American Council On Exercise. Sporcu beslenmesi ( sports nutrition ) uzmanlığı sertifikası almıştır. Uzun yıllardır New york’ta personal trainer, manual terapi uzmanı olarak çalışmaktadır. New York Eyaletinde resmi olarak kayıtlı sağlık personelidir. Bu alanlarda çalışan kişilere anatomi ve kinesiology konusunda dersler vermektedir. Ayrıca fizik tedavi uzmanlarının, personal trainerların, masorlerin kullanabileceği atlas tarzında bir kitap basımı üzerinde çalışmaktadır. Savaş Cebeci youtube’da 286bin abonesi olan spor ve genel sohbet üzerine kurulu bir kanala sahiptir.

Paylaş