Maksim Trukhonovets

Maksim Trukhonovets

   

Maksim Trukhonovets Kimdir? Maksim Trukhonovets Boyu Kaç? Maksim Trukhonovets Kaç Kilogram? Maksim Trukhonovets nereli? Maksim Trukhonovets Vücut Ölçüleri Nedir? Maksim Trukhonovets Kaç yaşında? Maksim Trukhonovets Youtube? Maksim Trukhonovets Instagram? Maksim Trukhonovets TikTok? Maksim Trukhonovets’in hayatı. Maksim Trukhonovets hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Maksim Trukhonovets Doğum Tarihi?

Maksim Trukhonovets 1989 tarihinde doğmuştur.

Maksim Trukhonovets Kaç Kilo?

Maksim Trukhonovets 70-72 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Furkan Er

Maksim Trukhonovets Boyu Kaç?

Maksim Trukhonovets boyu 172 santimetredir.

Maksim Trukhonovets Kaç Yaşında?

Maksim Trukhonovets 34 yaşındadır.

Maksim Trukhonovets Nerelidir?

Maksim Trukhonovets Belarusludur.

Maksim Trukhonovets Vücut Ölçüleri Nedir?

Maksim Trukhonovets Vücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Maksim Trukhonovets Instagram?

Maksim Trukhonovets Instagram.

Maksim Trukhonovets Youtube?

Maksim Trukhonovets Youtube.

Maksim Trukhonovets Biyografisi Ve Hayatı

Maksim Trukhonovets, Belarus’tan bir calisthenics atleti ve YouTuber’dır. 2005 yılında calisthenics yapmaya başladı ve kısa sürede dünya çapında tanınan bir sporcu oldu. Trukhonovets, 2015 yılında Muscle Ups Guinness Rekorunu elinde tuttu ve 2017 yılında Dünya Calisthenics Şampiyonası’nda birincilik kazandı.

Trukhonovets, calisthenics hakkında YouTube’da bir kanala sahiptir. Kanalında, calisthenics egzersizleri, beslenme ve antrenman hakkında videolar yayınlamaktadır. Trukhonovets’in YouTube kanalında 1,5 milyondan fazla abonesi vardır.

İlgini Çekebilir!  Aya Shalkar

Trukhonovets, calisthenics’i herkes için erişilebilir hale getirmeyi ve insanların daha sağlıklı ve fit bir yaşam sürmelerine yardımcı olmayı misyon edinmiştir. Trukhonovets, calisthenics hakkında konuşmak için sık sık etkinliklere ve konferanslara katılmaktadır.

Trukhonovets, calisthenics dünyasında bir ilham kaynağıdır. İnsanlara kendi potansiyellerine ulaşmaları için ilham veriyor ve onları daha sağlıklı ve fit bir yaşam sürmeye teşvik ediyor.

Paylaş