Jamie Dornan

Jamie Dornan

   

Jamie Dornan Kimdir? Jamie Dornan Boyu Kaç? Jamie Dornan Kaç Kilogram? Jamie Dornan nereli? Jamie Dornan Vücut Ölçüleri Nedir? Jamie Dornan Kaç yaşında? Jamie Dornan Youtube? Jamie Dornan Instagram? Jamie Dornan TikTok? Jamie Dornan ’in hayatı. Jamie Dornan hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jamie Dornan Doğum Tarihi?

Jamie Dornan 1 Mayıs 1982 tarihinde doğmuştur.

Jamie Dornan Kaç Kilo?

Jamie Dornan 77 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Viktoria Kay

Jamie Dornan Boyu Kaç?

Jamie Dornan boyu 183 santimetredir.

Jamie Dornan Kaç Yaşında?

Jamie Dornan 41 yaşındadır.

Jamie Dornan Nerelidir?

Jamie Dornan İrlandalıdır.

Jamie Dornan Vücut Ölçüleri Nedir?

Jamie Dornan Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Jamie Dornan Instagram?

Jamie Dornan Instagram.

Jamie Dornan Biyografisi Ve Hayatı

Jamie Dornan, 1 Mayıs 1982 tarihinde Belfast, Kuzey İrlanda’da doğdu. Bir Kuzey İrlandalı aktör ve modeldir. Dornan, 2015 yılından 2018 yılına kadar yayınlanan Grinin Elli Tonu film serisindeki Christian Grey rolüyle tanınır. Bu rol, Dornan’ı uluslararası bir üne kavuşturdu ve ona birçok ödül kazandırdı.

Dornan, Belfast’ta büyüdü ve Methodist College Belfast’ta okudu. Daha sonra Belfast Metropolitan College’da moda tasarımı okudu. 2001 yılında modellik kariyerine başladı ve kısa sürede dünyaca ünlü bir model haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Brekkie Hill

Dornan, 2006 yılında oyunculuk kariyerine başladı. İlk rolü, Marie Antoinette filmindeydi. Daha sonra The Fall, Once Upon a Time ve The Tourist gibi dizilerde rol aldı.

2015 yılında, Grinin Elli Tonu film serisinde Christian Grey rolünü üstlendi. Bu rol, Dornan’ı uluslararası bir üne kavuşturdu ve ona birçok ödül kazandırdı.

Dornan, 2013 yılında Amelia Warner ile evlendi. Çiftin üç çocuğu vardır.

Paylaş