Gervonta Davis

Gervonta Davis

   

Gervonta Davis Kimdir? Gervonta Davis Skoru Nedir? Gervonta Davis Boyu Kaç? Gervonta Davis Kaç Kilogram? Gervonta Davis nereli? Gervonta Davis Kaç yaşında? Gervonta Davis Takma Adları Nelerdir? Gervonta Davis Sıkleti Nedir? Gervonta Davis Vücut ölçüleri. Gervonta Davis’in hayatı. Gervonta Davis hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Gervonta Davis Boyu Kaç?

Gervonta Davis boyu 166 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Jessica Alexander

Gervonta Davis Kaç Kilo?

Mike Tyson 58-61 kg ağırlığındadır.

Gervonta Davis Sıkleti Nedir?

Gervonta Davis sıkleti Hafif Sıklet, Süper Tüy Sıklet, Hafif Velter Sıklettir

Gervonta Davis Nereli?

Gervonta Davis Amerikalıdır.

Gervonta Davis Doğum Tarihi Ne Zaman?

Gervonta Davis 7 Kasım 1994 tarihinde doğmuştur.

Gervonta Davis Kaç Yaşında?

Gervonta Davis 29 yaşındadır.

Gervonta Davis Takma Adları Nelerdir?

Gervonta Davis takma adı: Tank

Gervonta Davis Tam Adı Nedir?

Gervonta Davis’in Tam Adı Gervonta Davis’dir.

Gervonta Davis Skoru Nedir?

Gervonta Davis skoru 27’isi nakavt olmak üzere 29 galibiyet.

Gervonta Davis Biyografisi Ve Hayatı

Gervonta Davis, nakavt gücü ve heyecan verici dövüş stili ile tanınan profesyonel bir boksördür. Şu anki WBA (Süper) hafif sıklet şampiyonu ve 27’i nakavt olmak üzere 29 profesyonel dövüşünün hepsini kazandı.

İlgini Çekebilir!  Şahan Yağcı

Davis, 1994 yılında Baltimore, Maryland’de doğdu. Boksa 5 yaşında başladı ve kısa sürede ülkenin en umut verici genç boksörlerinden biri oldu. 2013’te profesyonel oldu ve ilk 16 dövüşünü nakavtla kazanarak hızla yükseldi.

2017’de Davis, Jose Pedraza’yı yenerek WBA (Süper) hafif sıklet unvanını kazandı. O zamandan beri, 2019’da Leo Santa Cruz’a karşı kazandığı nakavt galibiyeti de dahil olmak üzere dört kez şampiyonluğu savundu.

Davis, boksta yükselen bir yıldızdır ve dünyanın en iyi kiloluk dövüşçülerinden biri olarak kabul edilir. Patlayıcı gücü ve dövüşleri erken bitirme yeteneği ile tanınır. Aynı zamanda heyecan verici dövüş stili ve risk almaya istekli olmasıyla kalabalığı memnun ediyor.

Davis, boks kariyerinin yanı sıra başarılı bir girişimcidir. Kendi giyim markası ve kendi plak şirketi var. Aynı zamanda bir hayırsever ve ihtiyacı olan çocuklara yardım etmek için çeşitli hayır kurumlarıyla çalıştı.

İlgini Çekebilir!  Jean Claude Van Damme

Gervonta Davis, yıldız olma yolunda ilerleyen yetenekli bir boksördür. Nakavt gücü, heyecan verici dövüş stili ve kalabalığı eğlendirme yeteneği ile tanınır. Boksta yükselen bir yıldız ve önümüzdeki yıllarda hesaba katılması gereken bir güç olacağı kesin.

Gervonta Davis Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş